İDO ile Hızlıca Gidebileceğiniz Tatil Yerleri

İDO ile Hızlıca Gidebileceğiniz Tatil Yerleri

Tatile çıkmak büyük tur şirketleri çuval dolusu para vermek ya da en pahalı firmalar ile temas kurmak her zaman mantıklı olmayabilir. Önemli olan sizin zamanınızı doğru şekilde yönlendirmeniz ve en ekonomik şekilde, huzurlu biçimde tatil yapabilmenizdir.

Bu bakımdan kıyı şeridinde yaşayanlar ya da deniz kıyısına yakın oturanlar muhakkak ki daha şanslıdırlar. İşte bu anlamda, İDO ile seyahati düşünen pek çok kişi de kendince güzel planlar yapabilir ve kısıtlı zamanında en güzel tatil yerlerine göz atabilirler. İDA söz konusu tatil yerlerine dair en iyi ve en güzel seçenekleri ön plana çıkarır.

Sefer Sayıları Gayet Fazla

Yaz döneminde 650 sefer sayısına ulaşan ve hatta bu sayıyı geçen İDO, Bandırma gibi, Yalova gibi, Bursa gibi yerlere olan seferlerini artırmak için daha çok çaba sarf etmektedir. Bu şekilde daha çok kişinin daha fazla yer görme imkanına sahip olması da sağlanmaya çalışılır. Üstelik yaz dönemi yoğunluğunu kaldırmak ve bulduğu her fırsatta tatil yapmak isteyenlere imkan yaratmak adına da bütün bu seferlerin artırılması da insanların işine gelmektedir.

Rahat ve Konforlu Yolculuk

Hem hızlı ve güvenli şekilde tatilcileri tatil yaptıkları yerlere ulaştıran İDO, hem de bu seyahatleri en konforlu ve en rahat şekilde yapmak için uğraş veriyor. Çünkü salon yenileme, koltuk yenileme gibi işlemler tam da bunun için ortaya konuyor. Yetkililer, vatandaşın tatile giderken rahat olmasını istiyor.

Gözde Yerler ve Popüler Beldeler

İstanbullular için Avşa çok farklı ve özel bir yer. Çünkü burada ciddi anlamda bir tatil beldesi havası var. İnsanlar gerek hafta sonları olsun, gerek ise hafta içi iş çıkışları olsun İstanbul’a yakın olan bu noktaya giderek yaz tatilini andırır bir şekilde dinlenmek istiyorlar. Bu nedenle de Ayşa ve Marmara Adası fazlası ile tercih ediliyor. Çünkü bu iki merkez sundukları ve kültürü ile en iyi seçimleri hak ediyor. İnsanlar Avşa’ya giderken tereddüt hissetmiyor veya Marmara Adası’na giderken dönüş telaşı yaşamıyor.

En popüler ve en sık uğranan yerlere fazladan sefer koymak da hem yolcuların seyahat sırasındaki rahatlığını artırmakta, hem de ekonomik anlamda en iyi ve en güzel unsurları iç içe geçirmektedir. Bu nedenle de yolcular tatilleri için adalar olsun, çevre ilçeler ya da il merkezleri olsun feribot seferleri ile harekete geçebilirler.

Marmara Adası, Büyük Ada, Küçük Ada, Heybeli Ada, Avşa ve daha nice turistik yerin İDO seferleri ile gezilebileceği açıktır. Özellikle de çalışan kesimin her fırsatını bulduğu anda bu feribotlar ile harekete geçmesi ciddi anlamda birer fırsattır. Dileyen herkes gibi siz de bu feribotlara atlayıp muhteşem tatiller yapabilirsiniz.

Yorumlar
  • Dilek
    Bursa ve Bandırma'ya giden feribotların garaj kısmı kapalı, mutlaka feribotun yolcu kısmına çıkmanız gerekiyor ama Yalova feribotu öyle değil, garaj yeri açık ve arabada da oturabiliyorsunuz. En kısa zamanda Bursa ve Bandırma'ya da açık feribot istiyoruz eyy İDO, duy sesimizi.
  • Emirhan
    Bence İDO'nun gemileri eskidi, filoya yeni gemiler katmalılar. Gelişen hizmet sektöründe eski gemilerle yarışamazlar. Tek avantajları yaptıkları işte tek olmaları.
  • Muharrem
    Yenikapı-Yalova ve Yenikapı-Bursa arasında gerek yaya gerekse arabalı olarak kullanırım, süre ve yakıt avantajı açısından çok iyi. Yalnız uçak gibi bunlar da erken alırsan ucuz, geç alırsan pahalı sistemine geçtiler, bir tek bu yönü kötü.
Benzer Makaleler
Popüler Yazılar
Otobüs Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 İpucu
Seyahat 19 Temmuz 2018

Otobüs Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 İpucu

Uçakla Seyahat Edenler İçin İpuçları
Seyahat 19 Temmuz 2018

Uçakla Seyahat Edenler İçin İpuçları

Ucuz Bilet Bulmanın Teknolojik İpuçları!
Seyahat 19 Temmuz 2018

Ucuz Bilet Bulmanın Teknolojik İpuçları!

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu
Seyahat 19 Temmuz 2018

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu

Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Seyahat 19 Temmuz 2018

Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En Çok Okunanlar