İstanbul'da Yılbaşı İçin En İyi Noktalar

İstanbul'da Yılbaşı İçin En İyi Noktalar

Eğlencelerin vazgeçilmezlerinden biri de yılbaşı gecelerinde gerçekleştirilmektedir. Yeni yıl yaklaştığı zaman planlara başlayan birçok kişi, evde oturmak yerine dışarıda eğlenceli noktalara gitmek istemektedir. Alkollü veya alkolsüz, müzikli veya müziksiz mekân seçimleri tamamen kişiye bağlı olarak değişmektedir.

Bazı insanlar enerji dolu olan bir parti ile yeni yıla girmek isterken, bazı insanlar da daha sakin bir alanda yeni yıla girmek istemektedir. Türkiye’nin nüfusunun önemli bir kısmını oluşturan İstanbul’da yaşayan kişiler, yılbaşı eğlenceleri konusunda diğer illerde yaşayanlara göre daha şanslıdır.

Bütün ünlülerin ve önemli isimlerin yer aldığı İstanbul’da yılbaşı günleri çok eğlenceli ve farklı geçmektedir. Eski kötü günlerin geride bırakıldığı ve yepyeni umutların başladığı bir gün olarak kabul edilen yılbaşında İstanbul’da gidilebilecek en güzel noktalar aşağıda anlatılmıştır.

CROWNE PLAZA İSTANBUL

Yılbaşı gecelerini ailesi ve sevdikleri ile geçirmek isteyen kişilerin sayısı fazladır. Bu isteğinizi karşılayabilecek en önemli noktalardan biri de Crowne Plaza’dır. Tam bir aile sıcaklığını yansıtan mekân, yılbaşı gecesinde sunduğu detayları ile gecenizin daha eğlenceli geçmesini sağlar. Balo salonunda gerçekleştirilen yılbaşı programına zengin bir yılbaşı menüsü ile başlanır. Orkestranın eşliğinde dans eden profesyonel dansçılar ile eğlencenin bitmesini istemeyeceksiniz. Çocuklu ailelerin daha rahat etmeleri için çocuk animasyon organizasyonları da düşünülmüştür. Bu sayede anne ve baba rahatça eğlenirken, çocuklar da kendilerine özel olarak ayrılan bir alanda eğlenmektedir.

GÜNAY RESTAURANT

Türk müziğinin güçlü isimlerinin sahne aldığını mekânda, eşsiz bir menü ve kaliteli orkestra ile eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. İstanbul Şişli’de bulunan Günay Restaurant farkı ile unutamayacağınız bir gece yaşarsınız.

LAİLA SUDADİYE

Yılbaşına boğaz eğlencesi ile girmek isteyenlerin ilk tercihi Laila olmaktadır. 2000’li yıllarda çok popüler olan Laila, Suadiye Otel’inin hemen yanında yeni kapılarını açmıştır. Anadolu Yakasında yaşayanlar için iddialı ve doğru bir adres olan mekânda istediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.

LA BOUCHERIE DINNER THEATRE

Sahne şovları ile öne çıkan La Boucherie Dinner Theatre, hem küçük hem de çok samimi bir mekândır. Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan bu mekânda gece 3.00’dan sonra bile eğlenmeye devam edebilirsiniz. Yılbaşı eğlencelerinize klasik müzik, caz ve fasıl eğlencelerini eklemek isterseniz La Boucherie Dinner Theatre tam size göredir.

OPERA CLUB

Beyoğlu civarında bulunan Opera Club, o civardaki en popüler alanlardan biridir. Pop müzik ve arabesk tarzını sevenlerin en çok tercih ettiği Opera Club farkı ile yılbaşına eğlenceli bir ortamda girebilirsiniz. Özellikle arabesk geceleri çok beğenilen mekân çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle önceden rezervasyon yaptırarak yer ayırmak gerekmektedir.

İSTİKLAL PALAS

Demiröven AVM’nin yanında yer alan mekân, kısa sürede en gözde alanlardan biri olmuştur. Özellikle Fransızca şarkıları ile meşhur olan mekânda yılbaşına özel bir program hazırlanmaktadır. Eğlencenin doruklara çıkacağı bir gece isteyenler için en doğru seçimlerden biri İstiklal Palas’tır.

Yorumlar
  • Sadettin Duru
    26 Ocak 2018
    Bu sene yılbaşında evimde ailemleydim. Seneye plan yapacağız artık.
Benzer Makaleler
Popüler Yazılar
Otobüs Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 İpucu
Seyahat 19 Temmuz 2018

Otobüs Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 İpucu

Uçakla Seyahat Edenler İçin İpuçları
Seyahat 19 Temmuz 2018

Uçakla Seyahat Edenler İçin İpuçları

Ucuz Bilet Bulmanın Teknolojik İpuçları!
Seyahat 19 Temmuz 2018

Ucuz Bilet Bulmanın Teknolojik İpuçları!

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu
Seyahat 19 Temmuz 2018

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu

Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Seyahat 19 Temmuz 2018

Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En Çok Okunanlar