Fethiye Genel Tanıtım

Fethiye Otobüs Bileti Satın Al


Fethiye otobüs bileti dalaman uçak bileti satın alın online rezervasyon yapın, Muğla iline bağlı bir tatil cennetidir ve ilçede bulunan çok sayıdaki otel, tatil köyü ve pansiyonda konaklayabilirsiniz. Ayrıca kamp alanları ve cezbedici butik oteller de yerli ve yabancı birçok turist tarafından tercih edilmektedir. Kelebekler Vadisi, Gemile Koyu, Nefis Belcekız Plajı, Kabak Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, Mavi Mağara, Çalış Plajı, Babadağ Mavisi, Ölüdeniz gibi doğal güzellikleri Fethiye seyahatinizde ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Muğla Fethiye arası 124 km ve araba ya da otobüsle yaklaşık 1 saat 35 dakika sürüyor.
Fethiye Otogarı küçük bir alana kurulu olmasına rağmen oldukça düzenli olduğu için ilçeye gelen ziyaretçi talebini karşılamaktadır. Tatil bölgesi olduğu için yaz aylarından otobüs ile gelen ziyaretçi sayısı da artış göstermektedir. Tatilinizi Fethiye’de geçirmek isterseniz Türkiye genelinde hizmet veren otobüs firmalarının direkt otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Fethiye’ye direkt otobüs seferi düzenleyen firmalardan bazıları ise şu şekildedir:

 

  • Metro Turizm 
  • Pamukkale Turizm
  • Anadolu Ulaşım
  • Ulusoy 
  • Isparta Petrol Turizm
  • Ali Osman Ulusoy
  • Güney Akdeniz Seyahat
  • Öz Gülaras Turizm
  • Dilmenler Mardin Seyahat
  • Has Turizm


Türkiye’deki bazı illerden Fethiye’ye direkt giden otobüs seferi yoktur. Bulunduğunuz şehirden otobüs seferi yoksa Muğla Otogarı için otobüs bileti alıp, Muğla’dan Fethiye’ye geçebilirsiniz.


Fethiye Otobüs Bileti Online Satın Al


İnternetten alacağınız Fethiye online otobüs biletlerinde kampanya fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Otogara ya da yazıhanelere gitmenize gerek kalmadan, telefonunuzla online bilet alabilirsiniz. Bu kolaylık size hem vakit tasarrufu hem de en ucuz otobüs biletini bulmanızı sağlar. Firmaların isimleri, otobüs saatleri ve bilet fiyatları sırası ile tek ekranda görünür ve pratik bir şekilde online biletinizi alırsınız. Fethiye’ye gidiş tarihiniz net değilse internet üzerinden erken rezervasyon da yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları erken rezervasyon için uygun fiyat tarifeleri uyguluyor. 
Fethiye Otogarından şehir merkezine ya da konaklayacağınız otele gitmek için taksi ve minibüsleri kullanabilirsiniz. Merkezden uzakta kalan bir otele ya da tatil köyüne gidecekseniz taksi kullanmak sizin için daha uygun bir yol olacaktır. 

Fethiye Otobüs Bileti

Varışı Fethiye Otobüs Biletleri
Nereden? Kalkış Yolculuk Süresi Otobüs Detayı Firma Fiyat
Kalkışı Fethiye Otobüs Biletleri
Nereye? Kalkış Yolculuk Süresi Otobüs Detayı Firma Fiyat

Fethiye Otobüs Firmaları