Giresun Genel Tanıtım

Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Giresun, fındığı ve kirazı ile dünyaya açılan önemli şehirlerimizin başında gelmektedir. Gümüşhane, Trabzon, Sivas, Erzincan ve Ordu gibi illerin arasında yer alan Giresun’daki yerli halkın büyük bir bölümü Türkmen Çepnilerinden oluşmaktadır ve bu nedenle 1500 yıllarında Osmanlı Devletine ait Tahrir Defterlerinde Giresun’a Vilayet – i Çepni denilmekteydi.

Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkmasından sonraki zamanlarda kişisel muhafızların yerleştiği bir il olan Giresun, hem tarihi hem de kültürel açıdan çok önemlidir. İlk zamanlarda Trabzon’a bağlı olan Giresun, 1920 yılından sonra müstakil mutasarrıflık olurken, daha sonra 1923 yılında il olmuştur. Merkezi Tirebolu ilçesi ile Görele ilçesi olan Giresun, bunlara bağlı olan Keşap, Bulancak ve Espiye bucaklarından oluşuyordu. Ancak zamanla birçok ilçenin Giresun’a bağlanması ile beraber eskiye göre çok daha geniş bir alanı içerisinde barındırmaktadır.

Giresun yöresindeki halkın zamanla göç etmesi nedeni ile eski dönemlerdeki gelenek ve görenekler terkedilmiştir ancak yine de eski Türkmenler geleneklerine bağlı kalmıştır. Yeryüzü şekilleri açısından engebeli bir görünüme sahip olan Giresun’da vadiler, dağlar ve dik kıyılar çok yoğun bir şekilde görülmektedir.

Karadeniz Bölgesi boyunca uzanan alçak ve dar düzlükler, Giresun’un çatısını meydana getirmektedir ve kentte iki ayrı iklim görülmesine neden olmaktadır. Karadeniz kıyılarında görülen ılık yağışlı iklim, diğer alanlarında değişikliğe uğrar ve Giresun’un yıllık ortalama sıcaklığı 14,2 derece olarak görülür.

Giresun Hava Durumu
Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
Gökgürültülü Sağanak Yağışlı 28 oC En Düşük Sıcaklık: 21°C En yüksek Nem: 93% En düşük Nem: 74% Rüzgar hızı: 12 km/s
Giresun Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
04:41 06:08 12:36 16:08 18:55 20:16

Giresun Otobüs Bileti

Varışı Giresun Otobüs Biletleri
Nereden? Kalkış Yolculuk Süresi Otobüs Detayı Firma Fiyat
Ankara 11.08.2020 22:00 10:00 ++22, en son 54 luk ,2+1 Öz Nuhoğlu Karadeniz 100 TL Bilet Al
Ankara 11.08.2020 22:00 10:00 SUIT, 2+1 Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri 11.08.2020 22:00 07:30 AİLE, 2+1 Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara 11.08.2020 22:00 09:30 ÇT40, Travego 34 ,1+1 Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Esenler 11.08.2020 21:45 15:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 Kanberoğlu Turizm 170 TL Bilet Al
İstanbul 11.08.2020 21:45 15:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 Kanberoğlu Turizm 170 TL Bilet Al
İstanbul 11.08.2020 21:30 14:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 Kanberoğlu Turizm 170 TL Bilet Al
Esenler 11.08.2020 21:30 14:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 Kanberoğlu Turizm 170 TL Bilet Al
Kalkışı Giresun Otobüs Biletleri
Nereye? Kalkış Yolculuk Süresi Otobüs Detayı Firma Fiyat
Van 10.08.2020 18:30 00:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 Vangölü Turizm 170 TL Bilet Al

Giresun Otobüs Firmaları

Giresun Tarihi, Kültürel ve Gezilecek Yerler

Tirebolu Kalesi

Tirebolu’nun en popüler yerleri arasında bulunan Tirebolu Kalesi yüzyıllarca ayakta kalabilmiş özel bir yapıdır. İlçede bulunan kalenin M.Ö. 13. ve 15.yüzyıllar arasında inşa edildiği sanılmaktadır. Eşsiz bir deniz manzarasına bakan kalede Osmanlı dönemine ait mezar taşları bulunmaktadır. Kalenin içerisinde bina kalıntıları ve mescit mihrabı da yer almaktadır.

Giresun Müzesi (Gogora Kilisesi)

18.yüzyıl dönemine ait olan Gogora Kilisesi 1923 yılına kadar işlevselliğini korumuştur. 1948 ile 1967 yılları arasında cezaevi olarak kullanılmaya başlanan kilise 1988 yılında da müze olarak yeniden düzenlenmiştir. Giresun Müzesi olarak hizmet veren kiliseyi gezerek birçok kalıntıyı görme imkanı yakalanmaktadır. Müzede; Tunç, Hitit, Hellenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı Dönemlerine ait birçok eser yer almaktadır. Bu eserler arasında; silah, taş kabartmalar, para örnekleri, giysiler bulunmaktadır.

Giresun Plajları

Karadeniz’in eşsiz deniz kıyısı boyunca sıralanan Giresun Plajları şehrin doğu ve batı sahil kıyılarına kadar uzanmaktadır. Şehirde birçok plaj bulunmaktadır. Bunlar; Tabya Plajı, Giresun Plajı, Tirebolu Plajı, Emniyet Plajı, Arif Kumaş Plajı şeklinde sıralanabilir.

Bedrama Kalesi

Tirebolu İlçesi’nde yer alan Bedrama Kalesi doğal kayalar kullanılarak inşa edilmiştir. Tirebolu’ya yaklaşık 8 kilometre mesafede bulunan yer geçmişte Venedikliler ve Cenevizliler’in sahip olduğu önemli bir yapı konumundadır.

Paşakonağı Yaylası

Paşakonağı Yaylası, Bulancak ilçesinde Kovanlık beldesinde yer almaktadır. Temiz havası efsane yeşillikleri ile turistlerin ilgisini çekecek bir alandır. Yaylada rengarenk açalyalar ve şelaleler bulunmaktadır. Paşakonağı Yaylası’nın her köşesinde farklı güzellikler bulunmaktadır. 5 kilometrelik mesafede konaklamanın mümkün olduğu tesislerde çadır kurarak kamp yapmak da mümkündür.

Gölyanı Yaylası

Tabi koruma alanı olarak belirtilen Gölyanı Yaylası yeşillik ve küçük bir alan içerisinde muhteşem bir görünüme sahiptir. Karadeniz seyahatine çıkan herkesin gidip görmek isteyeceği bir yerdir. Gölyanı Yaylası, havadar, huzur dolu atmosferi ile birçok tatilciyi ağırlamaktadır.

Sis Dağı Yaylası

Karadeniz’in eşsiz yayaları arasında bulunan Sis Dağı Yaylası yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir doğal ortamdır. Trabzon ve Giresun il sınırları içerisinde yer alır. Bölge C statüsünde Milli Park olarak kabul görmüştür ve yaz aylarında düzenlenen şenliklerle birçok konuğu ağırlar.

Giresun Kalesi

Giresun’un tarihi ve önemli mekanları arasında bulunan Giresun Kalesi kente hakim bir tepede yer almaktadır. Helenistik ve Roma Dönemi ile ilişkilendirilen kale antik kaynaklara göre bronz duvarlı  kale olarak ifadelendirilmektedir. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı kalede çeşitli kalıntılara rastlamak da mümkündür.

Giresun Adası

Turizm potansiyeli yüksek olan Giresun adası Karadeniz için önemli bir konuma sahiptir. Adada birçok bitki çeşidi bulunmaktadır. Ada içerisinde surlar, manastır, kuleler ve pişmiş toprak fıçıları yer almaktadır. Adada görülmesi gereken en önemli parçalar arasında Hamza Taşı yer almaktadır. 4 bin yıllık geçmişe sahip olan taş güç kaynağı olarak nitelendirilmektedir.

Kulakkaya Yaylası

Karadeniz için benzersiz bir atmosfere sahip olan Kulakkaya Yaylası Giresun il merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Rakımı düşük olduğundan en fazla ziyaret edilen yaylalar arasında yer almaktadır. Günübirlik geziler için oldukça elverişlidir. Muhteşem bir doğaya sahip olan yaylayı ziyaret etmek ayrıcalıktır.

Bektaş Yaylası

Bektaş yaylası yıl içerisinde en fazla turisti çeken yaylarının başında yer almaktadır. İki yıldızlı bir otelin dahi bulunduğu yaylada alt yapı hizmetleri en iyi biçimde sunulmaktadır. Doğası, havası ve tüm güzellikleri ile konuklarını ağırlayan Bektaş Yaylası Karadeniz için sunulmuş bir nimet olarak değerlendiriliyor. Yıl içerisinde birçok turist Giresun ve yayalarını görmek için bölgeye akın ediyor.

Giresun Tarihçe

Eski adı "Kerasus" olan Giresun, M.Ö. 2.000'li yıllardan bu yana Türklerin varlığının bulunduğu bir ildir. 1. Dünya savaşından önce nüfusunun yarısının Türkler olduğu, kalanını ise Rumların oluşturduğu bilinmektedir. O dönemlerde Türkler hayvancılıkla uğraşan fakir kesim iken Rumlar şehir ticaretini elinde tutan zengin kesim idi.

 Giresun Tarih/Tarihçesi

Aslında Giresun'un kimler tarafından kurulduğu bir tartışma konusudur. M.Ö. 350'li yıllara ait kaynaklar bulunsa da ve hatta Roma Bizans ve Rum Pontus devletlerine ait tatmin edici bilgiler olmasa da Rumların hayali Giresun'u Türklerden temizleyerek Pontus devletini kurmak olmuştur.

M.Ö. VII. yy’da Oğuz boyları bu bölgeye yerleşmiştir. Yani Giresun, Trabzon’un fethinden yaklaşık 200 yıl önce Türkleşmeye başlamıştır. 1301 yılında Çepniler Giresun'u Rumlardan almış ve 1397 yılında da şehir tamamen Çepnilere geçmiştir.

Hiçbir zaman işgal altına alınmayan yani kurtuluş günü olmayan tek il olan Giresun, Anadolu'daki Yunan işgalinde ayaklanıp sokaklara dökülen bir ilimizdir. Hatta Dünya’da (42. ve 47. alay) gönüllü iki alay kuran tek il Giresun’dur.

1923 yılında il oldu

Rumların hayali bölgede Pontus Devletini tekrar kurmak ve Türkleri bu bölgeden kovmaktı. Her ne kadar I.Balkan savaşları ve Trablusgarp savaşında Türklerin yenilmesi ile Pontus Devletini kurma emelleri kamçılansa ve 1919'da Yunanlıların İzmir'i işgal etmelerine sevinseler de başarılı olamadılar ve Giresun 1923 yılında Trabzon, Gümüşhane, Ordu, Erzincan ve Sivas illeri ile çevrili bir il oldu.

Giresun İklim ve Bitki Örtüsü

Karadeniz bölgesinde konumlanmış durumda olan Giresun ili sınırları içinde iki farklı iklimin etkileri hüküm sürmektedir.

 İklim

Giresun ilinin kıyı kesimlerinde iklim ılık ve bol yağışlı bir özellik sergilemektedir. Kelkit havzası, diğer bir ifade ile Giresun ilinin dağlarının güney kesimlerinde yaşanan yazlar sıcak ancak kışlar ise soğuk geçmektedir. Giresun'un kıyı bölgesinde yağış miktarı 1300-1760 mm arasında kendini gösterirken, güney kesimlerinde düşen yağış miktarı 564 mm. civarındadır. Giresun ili Türkiye'nin illeri arasında aldığı yağış bolluğu bakımından ikinci sırayı almaktadır. Giresun il topraklarında ortalama en düşük sıcaklık +9,8 derece civarında olup ölçülen ortalama en yüksek sıcaklık ise 37,3 derece seyretmektedir.

 Bitki Örtüsü

Türkiye'nin en bol yağış alan illerinden biri olan Giresun ilinin topraklarında kendini gösteren bilgi çeşitliliği oldukça fazladır. İl topraklarının her köşesinde bolca yeşillik varlık göstermektedir. Giresun topraklarının %38'i ormanlık alanlardan meydana gelmektedir. %27'lik alanı ise Çayır ve meralardan meydana gelir. Giresun topraklarının sadece %7'si tarıma elverişli olmayan bölümü oluşturmaktadır.

Geriye kalan alanların tümü zirai faaliyetler için oldukça elverişli bir yapı barındırmaktadır. İl topraklarının 1000 metreye kadar yüksekliğe yakın kesimlerinde fındık bahçeleri bulunur. Gürgen, meşe, akasya, karağaç, dişbudak, ıhlamur, akçaağaç ve çeşit çeşit meyve ağaçları il topraklarının bitki örtüsünü oluşturmaktadır. Ayrıca 1000-2000 metre arasında değişiklik sergileyen çam ormanları Giresun'un önemli bitki örtülerinin yerini aldığı ormanları meydana getirmektedir. 2000 metreden yüksek olan kesimlerde ise Alp bitkilerinin varlığı kendini göstermektedir.

Giresun Coğrafya

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Giresun, 37 – 50 ile 39 – 12 doğu boylamları ve 40 – 07 ile 41 – 08 kuzey enlemlerinde bulunuyor. Kentin batı kısmında Ordu, doğu kısmında Gümüşhane ile Trabzon, güney kesiminde Erzincan ve Sivas, kuzeyinde Karadeniz ve güneybatısında Sivas illeri görülmektedir. 6934 metre karelik yüzölçümüne sahip olan Giresun, Türkiye’de bulunan toprakların binde 8,5’ini kaplamaktadır.

Yüzey şekilleri açısından engebeli olan Giresun, Karadeniz kıyısında uzanan alçak ve dar düzlüklerin oluşturduğu çatılardan meydana gelmektedir. Giresun genelinde ovalar az yer kaplamış olmakla beraber genelde kıyı kesiminde görülmektedir. Su sorunu olmayan verimli arazilerden oluşan bu ovalar kıyılardan başka iç kesimlerde de yer yer görülür. Kentin kuzey kesiminde Kuzey Anadolu dağları ile Giresun dağlarının bazı noktalarından doğan birçok akarsu vardır ve buna bağlı olarak da kıyı şerit kısmı sık vadi ağları ile yarılmaktadır.

Giresun ilinin nüfusu genelde azalmaktadır ve Türkiye genelinde nüfusu sürekli olarak azalan iller sıralamasında daima ilk sıralarda yer almaktadır. Bu azalmanın temel nedeni Giresun’dan yapılan göçler olup, kente yapılan göçler diğer şehirlere yapılan göçleri karşılamamaktadır. Giresun’un yoğun olarak göç verdiği iller arasında Bursa, İstanbul, Samsun, Sakarya, Ankara ve Zonguldak yer alır. İlk zamanlarda kale yerleşmesi olarak kurulan Giresun, fındık üretimi ile ticaretinin merkezi olsa da, iç kesimler ile bağlantının zor olmasına bağlı olarak komşu illerine göre daha az gelişmiştir.

Giresun Turizm

Karadeniz'e kıyısı olan Giresun ili, sahip olduğu iklimin de büyük etkisiyle birlikte çok zengin doğal güzellikleri topraklarında barındıran ilimizdir. Ayrıca tarihi geçmişe de sahip olan ilimizde görülmeye değer pek çok tarihi varlık da bulunmaktadır. Doğanın her rengine şahitlik edilebilen eşsiz doğal güzelliklerin birbirinden etkileyici tarihi yapılarla iç içe geçtiği büyülü bir turizm mekanı olarak karşımıza çıkan Giresun, yerli ve yabancıların büyük ilgisini çekmektedir. Bu bakımdan Giresun turizmi önemli bir potansiyel barındırmaktadır.

Giresun'un Tarihi Varlıkları

Giresun topraklarında tarihi geçmişe keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken pek çok tarihi yapı bulunmaktadır. Şebinhisar kalesi, Andoz kalesi, Tirebolu kalesi, tarihi bir değer olan tarihi Hacı Hüseyin Câmii, tarihi Fâtih Câmii, tarihi Fahreddîn Behramşah Câmii, Seyyid Vakkas Türbesi, Giresun'da huzurlu atmosferin ve eşsiz güzelliklerin yerini aldığı çok sayıda mesire yeri, Çamlık Kalesi görülebilecek eşsiz manzaraları ve geçmişin büyüleyici atmosferini barındırmakta olan yerler arasında bulunmaktadır.

Giresun'un Görülmeye Değer Tabii Varlıkları

Giresun iline yolu düşenlerin mutlaka keşfetmesi gereken pek çok tabii güzelliğin varlığı söz konusudur. Bunlar arasında İçmeler ve Kaplıcalar ilk sırayı alır. Şifalı suları ile gerçek huzuru, keyfi ve şifayı arayanların adresi olan bu kaplıcalar çeşitli sağlık sorunlarına iyi gelmektedir. Böylece gerçek anlamda bir tatil planlayanlar için en doğru mekanlar arasında bulunmaktadırlar. Tertemiz havası ve yemyeşil ormanları ile görülmeye değer yaylalar ziyaretçilerine eşsiz bir atmosferin varlığını hissettirir. Giresun bağrında muhafaza ettiği daha pek doğal güzelliği ile yerli ve yabancı turistler için görülmeye değer bir il olma özelliği taşır.

Giresun Nasıl Gidilir?

Türkiye'nin Karadeniz bölgesinin doğu kesiminde konumlanmış bir şehir olan Giresun'a farklı ulaşım alternatiflerinden yararlanarak seyahat edebilme imkanı bulunmaktadır. Giresun Karadeniz Sahil Otoyolu D010 üzerinde bulunmaktadır. Bu bakımdan karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilen iller arasında yerini alır. Ayrıca havayolu seyahati gerçekleştirmek isteyenler için tercih edenler için de ideal bir konuma sahiptir.

Karayolu Ulaşımı

Giresun iline özel aracı ile gitmek isteyenler için mükemmel manzaralar eşliğinde harikulade bir karayolu seyahati gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca kendi aracı olmayanlar bu keyfi araç kiralayarak da sorunsuz bir şekilde yaşayabilirler. Karayolu seyahatlerini çok daha konforlu bir biçimde geçirerek Giresun'a gitmek isteyenler ise bu ile düzenli olarak seferler gerçekleştirmekte olan çeşitli otobüs firmaları hizmetlerinden yararlanabilir ve böylece keyif alacakları bir Giresun seyahati yapabilirler.

Havayolu Ulaşımı

Seyahatte konfor denildiğinde ilk akla gelen ulaşım araçları arasında hiç şüphesiz uçaklar gelmektedir. Giresun'a bir an önce ulaşmak isteyenler için son derece hızlı ve rahat bir seyahat ortamı sunan hava yolculuğunu Giresun'a giderken de yaşama imkanı bulunuyor. Deniz doldurularak yapılan Ordu-Giresun havaalanı sayesinde Giresun'a gerçekleştirilen uçuşlardan kolaylıkla yararlanarak Giresun seyahatlerinizi büyük bir keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Ordu - Giresun havaalanı kent merkezine 26 km uzaklıkta bulunuyor. Havayolu seyahatleriniz sonrası Havalimanı’ndan Giresun merkeze ulaşım sağlayan servisler aracılığı ile 30 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede son derece keyifli bir havayolu seyahati gerçekleştirerek Giresun'a varmış olmanın mutluluğunu dilediğiniz kadar yaşayabilirsiniz.

Giresun Ekonomi

Giresun ili ekonomik faaliyetleri arasında ilk sırayı tarım almaktadır. Balıkçılık ve hayvancılık faaliyetleri de il ekonomisi üzerinde önemli bir etkiye sahip durumdadır. Ayrıca sanayi de ilin ekonomisi açısından önemlidir.

Tarım

Giresun ekonomisinde büyük öneme sahip olan tarımın büyük bir bölümünü fındık üretimi oluşturmaktadır. Bu nedenle tarım yapılan ekim alanlarının büyük bir kısmını fındık bahçeleri oluşturmaktadır. Dünya'nın en kaliteli fındığı Giresun ilinde üretilir. Fındık üretiminden sonra ise mısır üretimi başta olmak üzere buğday, fiğ, arpa, baklagiller, patates, çeşitli sebzeler ve meyveler Giresun tarımında önemli bir yere sahiptir.

Hayvancılık

Hayvan besiciliği Giresun ilinde giderek önem kazanan ekonomik faaliyetler arasında yer almaya başlamıştır. Bol yağışlı bir iklime sahip olan Giresun topraklarında çayırlık ve meralık alanların yanı sıra yaylaların varlığı da hayvancılığı olumlu etkileyen etkenler arasında yerini almaktadır. Sığır, koyun ve keçi gibi hayvanlar beslenen Giresun'da arıcılık da yapılmaktadır. İl'de balıkçılık istenen düzeyde olmasa da il ekonomisine katkısı söz konusudur.

Ormancılık

Giresun ili sahip olduğu orman varlığı bakımından oldukça zengin bir yapıya sahip durumdadır. Mevcut orman sahası 250.000 m3e yakın olması bakımından rahatlıkla sanayi ve yakacak odun elde edilebilme imkanı sunmaktadır.

Maden

Giresun ekonomisine katkısı olan faaliyetler arasında maden sektörü de yerini almış durumdadır. Kurşun, manganez, kaolen, uranyum, çinko, mâden kömürü, linyit, antimon, barit, demir, şap gibi önemli maden ürünlerinin varlığı söz konusudur.

Sanayi

Giresun hızla sanayileşen iller arasına girmiş durumdadır. Bu bakımdan çeşitli fabrikalara ev sahipliği yapmaktadır. Fındık işleme tesislerinden kereste fırınlama atölyelerine kadar çeşitli sanayi üretimleri yapan fabrikalar il ekonomisine önemli katkı sunmaktadır.

Giresun Araç Kiralama

Kale Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 216 01 98
Sultan Selim Mah.topal Sok.aksu Pasajı, Sultan Selim Mahallesi, No:13, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Oto Kiralama - Giresun Çağrı Rent A Car
0541 205 28 00
Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Blv. No:386, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haccak Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 211 00 40
Hacı Hüseyin Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. 90/A, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Cüneyt Garaj
(0454) 212 21 34
Hacımiktat Mahallesi, Gülcan Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bilgi Otomotiv Giresun
0542 228 42 86
KAVAKLAR MAH. NO 220 MERKEZ GİRESUN, Kavaklar Mahallesi, Gazi Cd., 28100 MERKEZ/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Araç Kiralama
0533 659 54 14
Hacı Miktat Mahallesi Orhan Yılmaz Caddesi 86/d, Hacımiktat Mahallesi, 28100 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Çakırlar Rent A Car
0532 139 39 20
Hacısiyam Mahallesi, Mine Sk. No:6, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Klas Oto Kiralama

Hacısiyam Mahallesi, Atatürk Blv., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Çakır Rent A Car
(0454) 216 65 51
Hacısiyam Mahallesi, Lale Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Kaya Rent A Car Giresun Oto Kiralama
0542 414 39 19
167/B, Hacısiyam Mahallesi, Fatih Cd., 61028 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

İkra Rent A Car
0507 066 65 28
Hacısiyam Mahallesi, Atatürk Blv. No:163, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Fırtına Otomotiv
0539 724 30 62
Aşağı Mahallesi, Tepeköy Kulak Mevkii 13/b, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Çakra Rent A Car
0530 479 95 13
Ürümbey Mahallesi, Ordu Giresun Havalimani, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Rent Go Kiralıyorum, Gidiyorum / Ordu
0545 856 06 76
Gülistan Mahallesi, Ordu caddesi No:99/A, Ürümbey Mahallesi, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Adress Oto Kiralama
0532 472 86 81
Şarkiye Mahallesi, Süleyman Felek Cd. No:81, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Avis
(0452) 222 71 71
303 No: /D, Yeni Mahallesi, Gelincik Mah. Yolu No:45, 52000 Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Budget
(0452) 214 00 52
Mah. No:/A, Yeni Mahallesi, Sanayiciler Cd. No:2, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Europcar Ordu
0506 168 14 14
Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Blv. No:155, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Ceyhun Rent A Car
444 7 794
Yeni mahallesi bülbüldere caddesi no:5/C, Yeni Mahallesi, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Venüs Rent A Car

Bucak Mahallesi, 350. Sk. No:26/A, 52000 Altınordu/Ordu, Türkiye

Kale Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 216 01 98
Sultan Selim Mah.topal Sok.aksu Pasajı, Sultan Selim Mahallesi, No:13, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Oto Kiralama - Giresun Çağrı Rent A Car
0541 205 28 00
Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Blv. No:386, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haccak Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 211 00 40
Hacı Hüseyin Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. 90/A, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Cüneyt Garaj
(0454) 212 21 34
Hacımiktat Mahallesi, Gülcan Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bilgi Otomotiv Giresun
0542 228 42 86
KAVAKLAR MAH. NO 220 MERKEZ GİRESUN, Kavaklar Mahallesi, Gazi Cd., 28100 MERKEZ/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Araç Kiralama
0533 659 54 14
Hacı Miktat Mahallesi Orhan Yılmaz Caddesi 86/d, Hacımiktat Mahallesi, 28100 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Çakırlar Rent A Car
0532 139 39 20
Hacısiyam Mahallesi, Mine Sk. No:6, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Klas Oto Kiralama

Hacısiyam Mahallesi, Atatürk Blv., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Çakır Rent A Car
(0454) 216 65 51
Hacısiyam Mahallesi, Lale Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Kaya Rent A Car Giresun Oto Kiralama
0542 414 39 19
167/B, Hacısiyam Mahallesi, Fatih Cd., 61028 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

İkra Rent A Car
0507 066 65 28
Hacısiyam Mahallesi, Atatürk Blv. No:163, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Fırtına Otomotiv
0539 724 30 62
Aşağı Mahallesi, Tepeköy Kulak Mevkii 13/b, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Çakra Rent A Car
0530 479 95 13
Ürümbey Mahallesi, Ordu Giresun Havalimani, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Rent Go Kiralıyorum, Gidiyorum / Ordu
0545 856 06 76
Gülistan Mahallesi, Ordu caddesi No:99/A, Ürümbey Mahallesi, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Adress Oto Kiralama
0532 472 86 81
Şarkiye Mahallesi, Süleyman Felek Cd. No:81, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Avis
(0452) 222 71 71
303 No: /D, Yeni Mahallesi, Gelincik Mah. Yolu No:45, 52000 Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Budget
(0452) 214 00 52
Mah. No:/A, Yeni Mahallesi, Sanayiciler Cd. No:2, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Europcar Ordu
0506 168 14 14
Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Blv. No:155, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Ceyhun Rent A Car
444 7 794
Yeni mahallesi bülbüldere caddesi no:5/C, Yeni Mahallesi, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Venüs Rent A Car

Bucak Mahallesi, 350. Sk. No:26/A, 52000 Altınordu/Ordu, Türkiye

Giresun Oteller

Hotel New Jasmin
(0454) 214 16 42
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Çerkez Mevkii No:61, 28100 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Hampton By Hilton Ordu
(0452) 250 11 00
Akyazı Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Cd. No:65, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Lonca Butik Otel
(0454) 216 17 57
Sultan Selim Mahallesi, Kazancılar Sk. No:12, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Kale Otel
(0454) 212 77 87
Sultan Selim Mahallesi, Kazancılar Sk. No:22, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Oteli
(0454) 216 30 17
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:7, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Serenti Otel
(0454) 212 94 34
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:12, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Aktug Hotel
(0452) 233 01 11
Akyazı Mah., Sabahnur Malatyalıoğlu Cad No:2, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Belde Otel
(0452) 214 39 87
Kirazlimanı Mevkii, D:4, 52100 Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Çarıkçı Otel
(0454) 216 10 26
Sultan Selim Mahallesi, Osmanağa Cd. No:12, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Amazon Aretias Hotel
(0454) 212 11 11
Uzuncakum Mevkii No:26, Karabedir Mahallesi, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Padya Otel
(0452) 225 05 90
Güzelyalı Mahallesi, 101. Sk. No:12, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Bal Otel
(0454) 423 25 25
Giresun Trabzon yolu, Doğancı Köyu, No: 92, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Grand Ayzek Hotel****
(0452) 250 52 52
Cumhuriyet Mah. 1392 Sok No: 12, Cumhuriyet Mahallesi, 52200 Altınordu/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Zifin Hotel
(0454) 390 90 90
28950 Yavuzkemal Belediyesi/Dereli/Giresun, Türkiye

City Balıktaşı Hotel ****
(0452) 888 00 41
Şirinevler Mahallesi, Atatürk Blv. No:326, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Balıktaşı Otel
(0452) 223 06 11
Güzelyalı Mh., Bülent Ecevit Blv. No:319, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Akamoy Boztepe Hotel & Restaurant
(0452) 505 05 55
Boztepe Mahallesi, Devecik Mevkii No:20, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Kittur Otel
(0454) 212 02 45
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:2, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ada Loft Aparts
(0454) 318 56 00
Ordu Giresun Karayolu Üzeri Talipli Köyü No:5, 28300 Talipli Köyü/Bulancak/Giresun, Türkiye

Damcılar Hotel
(0454) 201 28 28
Şeyh Keramettin Mahallesi, Fatih Cd. No:17, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Hotel New Jasmin
(0454) 214 16 42
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Çerkez Mevkii No:61, 28100 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Hampton By Hilton Ordu
(0452) 250 11 00
Akyazı Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Cd. No:65, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Lonca Butik Otel
(0454) 216 17 57
Sultan Selim Mahallesi, Kazancılar Sk. No:12, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Kale Otel
(0454) 212 77 87
Sultan Selim Mahallesi, Kazancılar Sk. No:22, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Oteli
(0454) 216 30 17
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:7, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Serenti Otel
(0454) 212 94 34
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:12, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Aktug Hotel
(0452) 233 01 11
Akyazı Mah., Sabahnur Malatyalıoğlu Cad No:2, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Belde Otel
(0452) 214 39 87
Kirazlimanı Mevkii, D:4, 52100 Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Çarıkçı Otel
(0454) 216 10 26
Sultan Selim Mahallesi, Osmanağa Cd. No:12, 28000 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Amazon Aretias Hotel
(0454) 212 11 11
Uzuncakum Mevkii No:26, Karabedir Mahallesi, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Padya Otel
(0452) 225 05 90
Güzelyalı Mahallesi, 101. Sk. No:12, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Bal Otel
(0454) 423 25 25
Giresun Trabzon yolu, Doğancı Köyu, No: 92, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Grand Ayzek Hotel****
(0452) 250 52 52
Cumhuriyet Mah. 1392 Sok No: 12, Cumhuriyet Mahallesi, 52200 Altınordu/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Zifin Hotel
(0454) 390 90 90
28950 Yavuzkemal Belediyesi/Dereli/Giresun, Türkiye

City Balıktaşı Hotel ****
(0452) 888 00 41
Şirinevler Mahallesi, Atatürk Blv. No:326, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Balıktaşı Otel
(0452) 223 06 11
Güzelyalı Mh., Bülent Ecevit Blv. No:319, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Akamoy Boztepe Hotel & Restaurant
(0452) 505 05 55
Boztepe Mahallesi, Devecik Mevkii No:20, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Kittur Otel
(0454) 212 02 45
Sultan Selim Mahallesi, Arifbey Cd. No:2, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ada Loft Aparts
(0454) 318 56 00
Ordu Giresun Karayolu Üzeri Talipli Köyü No:5, 28300 Talipli Köyü/Bulancak/Giresun, Türkiye

Damcılar Hotel
(0454) 201 28 28
Şeyh Keramettin Mahallesi, Fatih Cd. No:17, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Müzeler

Giresun Müzesi
(0454) 212 13 22
Kale Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haci Miktat

Hacımiktat Mahallesi, Sanat Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Piraziz Türbesi

28340 Piraziz Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

İdris Kaya
0535 778 35 75
merkez ortaköyköyü, Ortaköy Mahallesi, 52100 altınordu/Altınordu/Ordu, Türkiye

Etnografya Müzesi
(0452) 223 25 96
Selimiye Mahallesi, Taş Ocak Cd. No:22, 52100 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Haci Miktad Camii

Hacımiktat Mahallesi, Alpaslan Cd. No:2, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Darıköy Camisi

Unnamed Road, İncegeriş/, 28000 Evrenköy Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Mehmet Yöndem

28310 Hacet Köyü/Bulancak/Giresun, Türkiye

Kuzalan Şelalesi, Giresun

Sürmen Mahallesi, Giresun Şebinkarahisar Yolu, 28950 Alancık Köyü/Dereli/Giresun, Türkiye

Kadir Özyilmaz
0545 394 21 05
Yüce Köyü, 28950 Dereli/Giresun, Türkiye

Kanlıhan

28950 Tamdere Köyü/Dereli/Giresun, Türkiye

Cumhuriyet Eğitim Müzesi

Bahçelievler Mahallesi, Edibe Akyol Cd. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Bilal Köyden Açıkhava Basın Müzesi

Düz Mahallesi, Atatürk Blv. No:84, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Ordu Arkeoloji Müzesi

Selimiye Mahallesi, Erkoçak Sk. No:2, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Bahtiyar Uzun Ve Ogulları
0533 350 20 60
Cintaşı Mahallesi, 28500 Hacıhüseyin Köyü/Tirebolu/Giresun, Türkiye

Etnografya Müzesi

Selimiye Mahallesi, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

İl Eğitim Tarihi Müzesi(Giresun Lisesi)

Kale Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Müzesi
(0454) 212 13 22
Kale Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haci Miktat

Hacımiktat Mahallesi, Sanat Sk., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Piraziz Türbesi

28340 Piraziz Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

İdris Kaya
0535 778 35 75
merkez ortaköyköyü, Ortaköy Mahallesi, 52100 altınordu/Altınordu/Ordu, Türkiye

Etnografya Müzesi
(0452) 223 25 96
Selimiye Mahallesi, Taş Ocak Cd. No:22, 52100 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Haci Miktad Camii

Hacımiktat Mahallesi, Alpaslan Cd. No:2, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Darıköy Camisi

Unnamed Road, İncegeriş/, 28000 Evrenköy Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Mehmet Yöndem

28310 Hacet Köyü/Bulancak/Giresun, Türkiye

Kuzalan Şelalesi, Giresun

Sürmen Mahallesi, Giresun Şebinkarahisar Yolu, 28950 Alancık Köyü/Dereli/Giresun, Türkiye

Kadir Özyilmaz
0545 394 21 05
Yüce Köyü, 28950 Dereli/Giresun, Türkiye

Kanlıhan

28950 Tamdere Köyü/Dereli/Giresun, Türkiye

Cumhuriyet Eğitim Müzesi

Bahçelievler Mahallesi, Edibe Akyol Cd. No:2, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Bilal Köyden Açıkhava Basın Müzesi

Düz Mahallesi, Atatürk Blv. No:84, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Ordu Arkeoloji Müzesi

Selimiye Mahallesi, Erkoçak Sk. No:2, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Bahtiyar Uzun Ve Ogulları
0533 350 20 60
Cintaşı Mahallesi, 28500 Hacıhüseyin Köyü/Tirebolu/Giresun, Türkiye

Etnografya Müzesi

Selimiye Mahallesi, 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

İl Eğitim Tarihi Müzesi(Giresun Lisesi)

Kale Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresun Seyahat Acentesi

Canik Turizm Ordudan Dünyaya
(0452) 225 02 94
No:, Yeni Mahallesi, 272. Sk., 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Ulusoy
(0454) 222 34 34
Hacımiktat Mahallesi, Yağcı Sk. No:6, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Varan Turizm
(0454) 212 91 00
Sultan Selim Mahallesi, Atatürk Bulv. Bulut Apt. No:19, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haccak Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 211 00 40
Hacı Hüseyin Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. 90/A, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Metro
(0454) 641 30 05
Bozkurt Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:1, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Kaptanoğlu Seyahat
(0454) 611 41 80
Çam Mahallesi, Şht. İsmail Tös Cd. No:8, 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Varan Turizm
(0454) 215 56 07
Çınarlar Mahallesi, Sokakbaşı Cd. 23-29, 28100 Bayazıt Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Süzer Turizm

Hacımiktat Mahallesi, Alpaslan Cd., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Aymaç Turizm
(0454) 214 09 44
Sultan Selim Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Setur
(0454) 201 18 18
Hacımiktat Mah. Atatürk Bulv. No: 9/A, Çıtlakkale Mahallesi, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü

28340 Bülbüllü Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

Bozatlıoğlu At Çiftliği

28340 Bülbüllü Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

Fındıkkale Seray
(0454) 611 36 36
Merkez Mahallesi, Belediye Cd. No:24, 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Çakra Rent A Car
0530 479 95 13
Ürümbey Mahallesi, Ordu Giresun Havalimani, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Ulusoy
444 1 888
Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Kanberoğlu Turizm
(0454) 611 48 45
Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Fındıkkale Turizm

Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Tirebolu Giresun Dolmuş Durağı
(0454) 411 33 56
Çarşı Mahallesi, Amiral Şükrü Okan Cd. D:No: 68, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Black Sea Moto
0545 725 48 19
Durugöl Mahallesi, 1090. Sk. No:5, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Rize Ses
(0452) 233 14 52
Yeni Mahallesi, Karadeniz Cd. No:4, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Canik Turizm Ordudan Dünyaya
(0452) 225 02 94
No:, Yeni Mahallesi, 272. Sk., 52100 Altınordu/Ordu, Türkiye

Ulusoy
(0454) 222 34 34
Hacımiktat Mahallesi, Yağcı Sk. No:6, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Varan Turizm
(0454) 212 91 00
Sultan Selim Mahallesi, Atatürk Bulv. Bulut Apt. No:19, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Haccak Rent A Car Oto Kiralama
(0454) 211 00 40
Hacı Hüseyin Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. 90/A, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Metro
(0454) 641 30 05
Bozkurt Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:1, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Kaptanoğlu Seyahat
(0454) 611 41 80
Çam Mahallesi, Şht. İsmail Tös Cd. No:8, 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Varan Turizm
(0454) 215 56 07
Çınarlar Mahallesi, Sokakbaşı Cd. 23-29, 28100 Bayazıt Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Süzer Turizm

Hacımiktat Mahallesi, Alpaslan Cd., 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Aymaç Turizm
(0454) 214 09 44
Sultan Selim Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Setur
(0454) 201 18 18
Hacımiktat Mah. Atatürk Bulv. No: 9/A, Çıtlakkale Mahallesi, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bozatlıoğlu Atlı Spor Kulübü

28340 Bülbüllü Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

Bozatlıoğlu At Çiftliği

28340 Bülbüllü Köyü/Piraziz/Giresun, Türkiye

Fındıkkale Seray
(0454) 611 36 36
Merkez Mahallesi, Belediye Cd. No:24, 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Çakra Rent A Car
0530 479 95 13
Ürümbey Mahallesi, Ordu Giresun Havalimani, 52010 Gülyalı/Ordu, Türkiye

Ulusoy
444 1 888
Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Kanberoğlu Turizm
(0454) 611 48 45
Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Fındıkkale Turizm

Merkez Mahallesi, Hürriyet Cd., 28600 Espiye/Giresun, Türkiye

Tirebolu Giresun Dolmuş Durağı
(0454) 411 33 56
Çarşı Mahallesi, Amiral Şükrü Okan Cd. D:No: 68, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Black Sea Moto
0545 725 48 19
Durugöl Mahallesi, 1090. Sk. No:5, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Rize Ses
(0452) 233 14 52
Yeni Mahallesi, Karadeniz Cd. No:4, 52200 Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Giresun Yeme - İçme Yerleri

Amazon Aretias Hotel
(0454) 212 11 11
Uzuncakum Mevkii No:26, Karabedir Mahallesi, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Bal Otel
(0454) 423 25 25
Giresun Trabzon yolu, Doğancı Köyu, No: 92, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Grand Ayzek Hotel****
(0452) 250 52 52
Cumhuriyet Mah. 1392 Sok No: 12, Cumhuriyet Mahallesi, 52200 Altınordu/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Başoğlu Bulancak Otel
(0454) 300 33 00
Ballıca Mah. No:31, Ballıca Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Cd., 28300 Bulancak/Giresun, Türkiye

G-City Avm
(0454) 212 17 72
Hacımiktat Mahallesi, Orhan Yılmaz Cd. No:81, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Grand Tesk Hotel ****
(0452) 234 25 50
Şirinevler Mahallesi, Atatürk Blv. No:330, 52200 Ordu Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Pizza Tomato Giresun
(0454) 216 00 55
Kapu Mahallesi, Bekirpaşa Cd. No:25, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bozoğlu Lokantası
(0454) 215 71 36
Yalı Mahallesi, Atatürk Blv. No:4, 28000 Eriklimanı Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ayvasıl Liman Restaurant & Cafe
(0454) 212 22 66
Giresun Kumyalı Cumhuriyet Parkı, Hacısiyam Mahallesi, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Tibor
(0454) 212 28 78
Hacı Miktat Mah İncedayı Sok No4/4 Gıresun, Hacımiktat Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

İnce Mehmet Kale Restoran
(0454) 216 16 17
Kale Mahallesi, Hasan Ali Yücel Cd. no:57, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Yetimoğulları Kebap Ve Pide Salonu
(0454) 212 08 39
Sultan Selim Mahallesi, Köprülü Han Sok. 1/E, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ayvasıl Ayhan Usta
(0454) 215 07 70
Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Blv. No:335, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Cin Ağanın Yeri
(0454) 649 61 02
Kılıçlı Köyü Yolağzı Mevkii, 28900 Yolağzı Köyü/Keşap/Giresun, Türkiye

Bozat Alabalık Et Ve Pide
0533 725 65 41
Merkez Mah.bozat Alabalık, 28340 Piraziz/Giresun, Türkiye

Gardenya
(0452) 234 50 76
Akyazı Mahallesi, Gen. İbrahim Fırtına Bulvarı No:88, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Tonton Burger
(0454) 333 00 84
Giresun Kumyalı Cumhuriyet Parkı, Hacısiyam Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresunlu Hacı Ustanın Yeri
(0454) 649 60 46
Kılıçlı Köyü, 28920 Yolağzı Mevkii/ Keşap/Keşap/Giresun, Türkiye

Hacı Usta'nın Yeri 2
(0454) 214 09 10
Hacımiktat Mahallesi, Satım Sok. No:3, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Usta
(0454) 212 95 98
Kapu Mahallesi, Gazi Cad. No:95 D:98, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Amazon Aretias Hotel
(0454) 212 11 11
Uzuncakum Mevkii No:26, Karabedir Mahallesi, 28900 Keşap/Giresun, Türkiye

Bal Otel
(0454) 423 25 25
Giresun Trabzon yolu, Doğancı Köyu, No: 92, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye

Grand Ayzek Hotel****
(0452) 250 52 52
Cumhuriyet Mah. 1392 Sok No: 12, Cumhuriyet Mahallesi, 52200 Altınordu/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Başoğlu Bulancak Otel
(0454) 300 33 00
Ballıca Mah. No:31, Ballıca Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Cd., 28300 Bulancak/Giresun, Türkiye

G-City Avm
(0454) 212 17 72
Hacımiktat Mahallesi, Orhan Yılmaz Cd. No:81, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Grand Tesk Hotel ****
(0452) 234 25 50
Şirinevler Mahallesi, Atatürk Blv. No:330, 52200 Ordu Merkez/Altınordu/Ordu, Türkiye

Pizza Tomato Giresun
(0454) 216 00 55
Kapu Mahallesi, Bekirpaşa Cd. No:25, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Bozoğlu Lokantası
(0454) 215 71 36
Yalı Mahallesi, Atatürk Blv. No:4, 28000 Eriklimanı Köyü/Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ayvasıl Liman Restaurant & Cafe
(0454) 212 22 66
Giresun Kumyalı Cumhuriyet Parkı, Hacısiyam Mahallesi, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Tibor
(0454) 212 28 78
Hacı Miktat Mah İncedayı Sok No4/4 Gıresun, Hacımiktat Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

İnce Mehmet Kale Restoran
(0454) 216 16 17
Kale Mahallesi, Hasan Ali Yücel Cd. no:57, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Yetimoğulları Kebap Ve Pide Salonu
(0454) 212 08 39
Sultan Selim Mahallesi, Köprülü Han Sok. 1/E, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Ayvasıl Ayhan Usta
(0454) 215 07 70
Teyyaredüzü Mahallesi, Atatürk Blv. No:335, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Cin Ağanın Yeri
(0454) 649 61 02
Kılıçlı Köyü Yolağzı Mevkii, 28900 Yolağzı Köyü/Keşap/Giresun, Türkiye

Bozat Alabalık Et Ve Pide
0533 725 65 41
Merkez Mah.bozat Alabalık, 28340 Piraziz/Giresun, Türkiye

Gardenya
(0452) 234 50 76
Akyazı Mahallesi, Gen. İbrahim Fırtına Bulvarı No:88, 52200 Altınordu/Ordu, Türkiye

Tonton Burger
(0454) 333 00 84
Giresun Kumyalı Cumhuriyet Parkı, Hacısiyam Mahallesi, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Giresunlu Hacı Ustanın Yeri
(0454) 649 60 46
Kılıçlı Köyü, 28920 Yolağzı Mevkii/ Keşap/Keşap/Giresun, Türkiye

Hacı Usta'nın Yeri 2
(0454) 214 09 10
Hacımiktat Mahallesi, Satım Sok. No:3, 28200 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Usta
(0454) 212 95 98
Kapu Mahallesi, Gazi Cad. No:95 D:98, 28100 Giresun Merkez/Giresun, Türkiye