Adana - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Adana Aksaray arası en yakın sefer 01 Mart 2021 Saat 00:15 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Seç Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
257.18 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 04dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
54

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 00:29 2+1ğ, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 00:30 2++1, 2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > ZONGULDAK 01.03.2021 00:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 00:30 1+2A, VİP ,2+1 55 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 00:30 Y1+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 00:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 00:55 TO, TOURISMO 41 ,2+1 55 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ADIYAMAN > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 01:00 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > Alaplı 01.03.2021 01:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 55 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 01:30 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 01:31 T-40, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 09:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 11:00 1+1p, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 11:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 12:00 1+2A, VİP ,2+1 55 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 12:00 34-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 12:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 55 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 13:15 C32, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 13:45 vip , 2+1 59 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 14:00 T2.1, 2+1 75 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 14:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 01.03.2021 15:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 16:30 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > AKSARAY > Çerkezköy 01.03.2021 16:30 34-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > TEKİRDAĞ 01.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 55 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ÇANAKKALE 01.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 18:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 18:30 erco, 2+1 75 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > EDİRNE 01.03.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 55 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 19:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > Akçay 01.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > AKSARAY > BURSA 01.03.2021 20:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 01.03.2021 20:29 Nİ, 2+1 60 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 20:29 stra, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 01.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 20:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > YALOVA 01.03.2021 20:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 55 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 55 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 01.03.2021 21:30 1+2Z, 2+1 55 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 21:59 AEV, AEV ,2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 22:00 34-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > YALOVA 01.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 22:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 59 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 01.03.2021 23:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 23:00 HES+, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 01.03.2021 23:00 HJ47, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > BURSA 01.03.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 59 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > KASTAMONU 01.03.2021 23:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 55 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > AKSARAY > BURSA 01.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Adana Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Adana Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Adana Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Adana Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Aksaray Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Aksaray Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA AKSARAY GÜZERGAHI

ADANA AKSARAY YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin