Adana - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Adana Aksaray arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:00 Star Batman aracıdır. 1-y olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş., Vip Lüks Adana firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
257.18 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 04dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
43

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 00:00 1-y, 1+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 00:15 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > KASTAMONU 06.06.2020 00:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 00:30 1+1a, 1+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > Alaplı 06.06.2020 00:45 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 01:30 1+1H, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 01:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 11:00 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 11:00 1+1K, 1+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 12:00 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 13:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 13:45 1+1>, 1+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > TEKİRDAĞ 06.06.2020 14:15 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 90 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 15:45 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 1+1t, 1+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > Çorlu 06.06.2020 16:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 TR24, 1+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 TR27, 1+1 TRAVEGO 27 KİŞİLİK ,1+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > Çorlu 06.06.2020 16:45 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > ÇANAKKALE 06.06.2020 18:30 TR24, 1+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > EDİRNE 06.06.2020 18:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 dch, TRAVEGO 17 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AKSARAY > YALOVA 06.06.2020 20:15 R1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 1+1t, 1+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 06.06.2020 20:30 1+1a, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 C1+1, CITYLINER 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 06.06.2020 20:30 1-41, 1+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 TR24, 1+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 1+1e, 1+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > AKSARAY > BURSA 06.06.2020 20:30 1+1e, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 21:00 1-41, 1+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 22:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat Midyat > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 22:30 TR24, 1+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2020 22:30 TR24, 1+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > BURSA 06.06.2020 23:30 1+1t, 1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > AKSARAYOTOGAR 06.06.2020 23:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > KARABÜK 06.06.2020 23:30 TR24, 1+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > KASTAMONU 06.06.2020 23:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 160 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 23:58 TR27, 1+1 TRAVEGO 27 KİŞİLİK ,1+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Düziçi > ADANA > AKSARAY > ANKARA 06.06.2020 23:59 1+1a, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > AKSARAY > ÇANAKKALE 06.06.2020 23:59 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Adana Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Adana Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Adana Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Adana Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Aksaray Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Aksaray Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Konya Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Sivas Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Malatya Muş Yolu Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Yozgat Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Kayseri Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Tokat Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Sivas Aksaray Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kırşehir Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Aksaray Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Aksaray Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Tokat Aksaray Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Jet Turizm 135 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Elçi Vanyolu Seyahat 150 TL Bilet Al

ADANA AKSARAY GÜZERGAHI

ADANA AKSARAY YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.

Aksaray Haberler
  • Yarış atlarının yoncası Aksaray dan

    Yarış atlarının yoncası Aksaray'dan Aksaray'da üretilen ve protein değeri yüksek olan yoncalar Türkiye'deki yarış atlarını besliyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.

  • 18 yaş altı çocuklar güzel havanın tadını çıkardı

    Konya, Aksaray, Karaman ve Afyonkarahisar'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde dışarı çıkarak güzel havanın tadını çıkardı.

  • Aksaray da yeni yollar açılıyor

    Aksaray Belediyesi ruhsatlanarak konut yapılaşması tamamlanan mahallelerde yol açıyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.