Adana - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Adana Aksaray arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:15 Seç Turizm aracıdır. M1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Cizre Nuh İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
257.18 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 04dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
19

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 11.05.2021 00:15 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 85 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 11.05.2021 00:29 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 00:45 1+1M, 1+1 80 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 11.05.2021 01:00 R2+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 03:00 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 11.05.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 17:30 T2*1, 1+1 200 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 18:30 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 18:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 85 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 19:32 H1*1, 1+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 20:29 1+se, 1+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 11.05.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 21:00 1+1a, 1+1 80 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 22:01 H1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 22:15 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 85 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 22:30 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 22:32 H1*1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 11.05.2021 23:00 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > KASTAMONU 11.05.2021 23:59 2,,1, DİNGİLLİ TOURISMO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Adana Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Adana Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Adana Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Adana Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Adana Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Aksaray Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Aksaray Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Aksaray Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA AKSARAY GÜZERGAHI

ADANA AKSARAY YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin