Adana – Ankara şehirleri arasına 485,3 kilometre mesafe bulunmaktadır. Adana’dan Ankara’ya seyahat süresi ise 5 saat 38 dakikadır. Adana Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası ise (0322) 428 20 47 ve Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Ankara arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:00 Star Batman aracıdır. 1-y olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
485.28 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
47

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ADANA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 00:00 1-y, 1+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 06.06.2020 00:15 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 06.06.2020 00:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANKARA 06.06.2020 00:30 1+1a, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > Alaplı 06.06.2020 00:45 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ANKARA 06.06.2020 01:30 1+1H, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 06.06.2020 01:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 06.06.2020 11:00 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > ANKARA 06.06.2020 11:00 1+1K, 1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA 06.06.2020 12:00 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 125 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA 06.06.2020 13:45 1+1>, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > TEKİRDAĞ 06.06.2020 14:15 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 15:45 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA > Çorlu 06.06.2020 16:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 170 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 16:30 TR27, 1+1 TRAVEGO 27 KİŞİLİK ,1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > Çorlu 06.06.2020 16:45 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > ÇANAKKALE 06.06.2020 18:30 TR24, 1+1 165 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > EDİRNE 06.06.2020 18:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 07AA, 1+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 dch, TRAVEGO 17 1+1 ,1+1 165 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA > YALOVA 06.06.2020 20:15 R1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 06.06.2020 20:30 1-41, 1+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 20:30 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > ANKARA > BURSA 06.06.2020 20:30 1+1e, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 06.06.2020 21:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 21:00 1-41, 1+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Nusaybin > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 21:45 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 22:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 22:01 1+1H, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 06.06.2020 22:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat Midyat > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 22:30 TR24, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 22:30 TR24, 1+1 165 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 22:45 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 23:00 K1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 23:02 1+1H, 1+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > BURSA 06.06.2020 23:30 1+1t, 1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 06.06.2020 23:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > KARABÜK 06.06.2020 23:30 TR24, 1+1 165 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 06.06.2020 23:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana Kadirli > ADANA > ANKARA 06.06.2020 23:58 TR27, 1+1 TRAVEGO 27 KİŞİLİK ,1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 06.06.2020 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Düziçi > ADANA > ANKARA 06.06.2020 23:59 1+1a, 1+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > ANKARA > ÇANAKKALE 06.06.2020 23:59 TR24, 1+1 120 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Adana Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Adana Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Adana Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Adana Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Adana Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Adana Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Ankara Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Ankara Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Ankara Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Ankara Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA ANKARA GÜZERGAHI

ADANA ANKARA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.