Adana – Ankara şehirleri arasına 485,3 kilometre mesafe bulunmaktadır. Adana’dan Ankara’ya seyahat süresi ise 5 saat 38 dakikadır. Adana Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası ise (0322) 428 20 47 ve Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Ankara arası en yakın sefer 31 Temmuz 2021 Saat 00:15 Seç Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Ben Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
485.28 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
35

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ADANA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 31.07.2021 00:15 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 00:29 2+1C, 2+1 250 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 31.07.2021 00:29 2++1, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANKARA 31.07.2021 00:29 2+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 31.07.2021 00:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > ANKARA 31.07.2021 00:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > Alaplı 31.07.2021 00:45 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA 31.07.2021 01:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA > YALOVA 31.07.2021 01:15 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 130 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 03:59 R2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ADANA > ANKARA 31.07.2021 09:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANKARA 31.07.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 31.07.2021 11:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA 31.07.2021 12:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA 31.07.2021 12:30 JE43, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA 31.07.2021 13:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 31.07.2021 13:45 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Öncü Seyahat ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA 31.07.2021 15:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > TEKİRDAĞ 31.07.2021 17:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 31.07.2021 17:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 18:00 2++1, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > EDİRNE 31.07.2021 19:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 31.07.2021 20:30 TR41, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > YALOVA 31.07.2021 20:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANKARA 31.07.2021 21:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 22:30 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > İSTANBUL 31.07.2021 22:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+2 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ANKARA > BALIKESİR 31.07.2021 23:30 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA > KASTAMONU 31.07.2021 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ANKARA > BURSA 31.07.2021 23:59 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ADANA > ANKARA 31.07.2021 23:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al

ANKARA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 00:15 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 00:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 01:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 01:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 01:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 01:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 01:30 mers, mercedes torismo ,2+2 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > Ceyhan 31.07.2021 01:30 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 02:30 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 02:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 05:00 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 31.07.2021 09:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 09:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 10:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 10:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 10:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA > Kadirli 31.07.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 31.07.2021 11:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 11:30 2+1U, Tourismo ,2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 11:30 JE43, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 12:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 12:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 13:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ADANA > SİİRT 31.07.2021 13:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > SİİRT 31.07.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ADANA > Silopi 31.07.2021 16:00 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 16:00 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 16:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 17:00 T1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > ADANA > Kahta 31.07.2021 18:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > SİİRT 31.07.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 19:00 ST44, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 19:28 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > SİİRT 31.07.2021 19:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 20:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Silopi 31.07.2021 20:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Midyat 31.07.2021 20:00 2+1N, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > ADANA > Kahta 31.07.2021 20:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 20:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 21:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 21:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > ADANA > Kadirli 31.07.2021 22:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 22:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat KASTAMONU > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 22:30 2++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 31.07.2021 22:30 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 23:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 23:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 23:00 JE43, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ADANA > BATMAN 31.07.2021 23:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 23:30 54AR, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > Silopi 31.07.2021 23:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 31.07.2021 23:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > ANKARA > ADANA > HATAY 31.07.2021 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR 31.07.2021 23:58 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADANA 31.07.2021 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Adana Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Adana Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Adana Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Adana Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Adana Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Adana Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Ankara Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Ankara Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Ankara Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Ankara Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Ankara Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA ANKARA GÜZERGAHI

ADANA ANKARA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz