Adana - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Adana Antalya arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 01:30 Yeşil Erciş Seyahat aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Yeşil Erciş Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
606.43 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 46dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
13

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ADANA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ADANA > ANTALYA 11.05.2021 01:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ADANA > ANTALYA 11.05.2021 02:45 1+1t, 1+1 150 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA 11.05.2021 09:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA 11.05.2021 12:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > ANTALYA > Marmaris 11.05.2021 19:30 HIJ1, 1+1 200 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ANTALYA 11.05.2021 21:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ANTALYA 11.05.2021 21:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > ADANA > ANTALYA > Kumluca 11.05.2021 22:00 T2*1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ADANA > ANTALYA 11.05.2021 22:14 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ADANA > ANTALYA 11.05.2021 22:30 2+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > ANTALYA 11.05.2021 23:00 SON 1+1 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > ANTALYA > Kumluca 11.05.2021 23:30 R2+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA 11.05.2021 23:59 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

ANTALYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > ADANA 11.05.2021 12:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 14:00 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm Finike > ANTALYA > ADANA > HATAY 11.05.2021 18:00 AFZ0, 1+1 175 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Kumluca > ANTALYA > ADANA > HATAY 11.05.2021 18:30 T2*1, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANTALYA > ADANA 11.05.2021 18:30 1 + 1 - 4, 2+2 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat Kumluca > ANTALYA > ADANA > ŞIRNAK 11.05.2021 19:00 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ADANA 11.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > IĞDIR 11.05.2021 20:00 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > ADANA 11.05.2021 21:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANTALYA > ADANA > Kadirli 11.05.2021 21:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > ADANA 11.05.2021 23:00 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > ADANA 11.05.2021 23:59 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Adana Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Adana Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Adana Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Adana Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Adana Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Adana Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Antalya Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Antalya Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Antalya Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Antalya Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Antalya Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Antalya Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA ANTALYA GÜZERGAHI

ADANA ANTALYA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,2 km / 6 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

3,3 km / 4 dakika: Yeni Çevre Yolu yönünde sola dönün

80,5 km / 56 dakika: Üçgöz Cd. / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

85 m / 1 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa yönelin

3,6 km / 5 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

21,4 km / 15 dakika: Konya Yolu Cd. / D350 / D715 yönündeki rampaya girin D350/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mehmet Emin Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Cd. yönünde sağa dönün

13,9 km / 11 dakika: Şht.Mehmet Ali Yaylalı Cd. yönünde devam edin

6,1 km / 5 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

17,2 km / 12 dakika: Konya Bozkır Yolu / D350 yönünde sola dönün

41,0 km / 33 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Bozkır Yolu / D350 boyunca ilerleyin D350 boyunca ilerleyin

12,6 km / 9 dakika: Sola dönün

6,2 km / 5 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 9 dakika: Sağdan devam edin

0,1 km / 1 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

50 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

100 km / 1 saat 23 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde dümdüz ilerleyin D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz