Adana - Aydın otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Aydın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Aydın arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 01:00 Mardin Seyahat aracıdır. KAYA olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Aydın arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Aydın arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Mardin Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
813.32 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 14dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

ADANA AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 01:00 KAYA, 2+1 119 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > Akçay 03.03.2021 12:00 1+1>, 2+1 140 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > AYDIN > Didim 03.03.2021 17:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > AYDIN > Marmaris 03.03.2021 17:45 C32, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 19:30 bilo, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 19:45 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 19:59 TR41, 2+1 115 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > AYDIN > Marmaris 03.03.2021 20:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > AYDIN > Marmaris 03.03.2021 20:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 21:30 2+1, 2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 22:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AYDIN > Bodrum 03.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > İZMİR 03.03.2021 23:30 1+1`, 2+1 140 TL Bilet Al

AYDIN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 03.03.2021 01:00 1+1`, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:00 1++2, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > AYDIN > ADANA > SİİRT 03.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > AYDIN > ADANA > BATMAN 03.03.2021 13:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > AYDIN > ADANA > Kahta 03.03.2021 14:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 14:30 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > AYDIN > ADANA > Silopi 03.03.2021 15:00 KAYA, 2+1 105 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:29 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 03.03.2021 17:15 C32, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > AYDIN > ADANA 03.03.2021 17:30 1+1>, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:00 bilo, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 03.03.2021 20:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 130 TL Bilet Al

AYDIN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Adana Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Aydın Adana Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Uşak - Aydın Adana Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
İzmir - Aydın Adana Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Manisa - Aydın Adana Uzaklık: 2,098.68 km / Süre: 03:10 Bilet Al
Burdur - Aydın Adana Uzaklık: 2,225.38 km / Süre: 03:23 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Aydın Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Aydın Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Aydın Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Aydın Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Aydın Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Aydın Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Esenler Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Aydın Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Aydın Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

ADANA AYDIN GÜZERGAHI

ADANA AYDIN YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

167 km / 1 saat 53 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 6 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 çıkışına girin

8,6 km / 8 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 2. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

17,2 km / 12 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönündeki rampaya girin D320 boyunca ilerleyin

53,0 km / 40 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / D585 / E87 girmek için hafif sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,5 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 13. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

2,9 km / 13 dakika: Sağdan devam edin