Adana - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Adana Batman arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:45 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Vangölü Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
618.37 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 47dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
13

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 00:45 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 03:30 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ADANA > BATMAN 11.05.2021 07:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 07:30 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 14:00 2+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 15:30 J1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 16:31 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BATMAN 11.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 17:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 19:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BATMAN 11.05.2021 19:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 22:59 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Adana Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Adana Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Adana Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Adana Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Adana Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Adana Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Batman Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Batman Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Batman Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Batman Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Batman Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

ADANA BATMAN GÜZERGAHI

ADANA BATMAN YOL TARİFİ

1,0 km / 1 dakika: Fuzuli Cd. yönünden Cumhuriyet Cd konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 100. Yıl Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mustafa Kemal Paşa Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün