Adana - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Bursa arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 01:00 Cizre Nuh İtimat aracıdır. 2+1S olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Has Turizm A.Ş., Cizre Nuh İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
807.46 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 24dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
16

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ADANA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 01:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > BURSA 26.02.2021 01:15 TR41, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > BURSA 26.02.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 26.02.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 26.02.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > Akçay 26.02.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > BURSA 26.02.2021 20:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 20:29 TR41, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > BURSA 26.02.2021 20:30 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 20:30 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 21:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 115 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > YALOVA 26.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 23:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 115 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > BURSA 26.02.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA 26.02.2021 23:59 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al

BURSA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm BURSA > ADANA 26.02.2021 09:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > ADANA > ŞIRNAK 26.02.2021 11:30 HJ4, 2+1 120 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > ADANA > Silopi 26.02.2021 12:00 T40, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ADANA > BATMAN 26.02.2021 12:59 TR41, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ADANA > BATMAN 26.02.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ADANA > Kahta 26.02.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 16:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > HATAY 26.02.2021 17:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > HATAY 26.02.2021 17:00 1+2C, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > ADANA > HATAY 26.02.2021 17:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ADANA 26.02.2021 17:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > HATAY 26.02.2021 18:00 bilo, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ADANA > Silifke 26.02.2021 18:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 105 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > Ceyhan 26.02.2021 20:00 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > BURSA > ADANA 26.02.2021 23:59 1+1_, 2+1 170 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Adana Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Adana Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Adana Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Adana Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Adana Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Adana Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Bursa Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Bursa Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Bursa Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Bursa Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Bursa Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Bursa Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA BURSA GÜZERGAHI

ADANA BURSA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz