Adana - Denizli otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Denizli arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 12:00 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1> olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Has Turizm A.Ş., Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
738.78 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 51dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
16

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

ADANA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > Akçay 03.03.2021 12:00 1+1>, 2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > DENİZLİ 03.03.2021 13:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 135 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > DENİZLİ > Didim 03.03.2021 17:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > DENİZLİ > Marmaris 03.03.2021 17:45 C32, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > DENİZLİ > Marmaris 03.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 19:30 bilo, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 19:45 X+1R, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 19:59 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > DENİZLİ > Marmaris 03.03.2021 20:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > DENİZLİ > Marmaris 03.03.2021 20:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 21:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > DENİZLİ > Marmaris 03.03.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 106 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 22:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > DENİZLİ > Bodrum 03.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 106 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > İZMİR 03.03.2021 23:30 1+1`, 2+1 120 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Adana Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Denizli Adana Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli Adana Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Adana Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Adana Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Adana Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Denizli Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Denizli Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Denizli Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Denizli Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Denizli Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Denizli Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ADANA DENİZLİ GÜZERGAHI

ADANA DENİZLİ YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

167 km / 1 saat 53 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 6 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 çıkışına girin

8,6 km / 8 dakika: Afyon Denizli Yolu / D320 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 2. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

2,4 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: İzmir Blv. girin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için sola dönün

7 m / 1 dakika: 132. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz