Adana - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Adana Diyarbakır arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:14 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 00:14 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
524.53 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 46dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
45

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ADANA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 00:14 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 00:30 1-44, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 00:55 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 01:00 N1+1, NEOPLAN 1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 01:15 1+1T, TR15 1+1T HIJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 01:20 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 01:30 1-y, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 02:55 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:30 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 03:30 1-41, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:45 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol Marmaris > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 04:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 04:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 04:30 L1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 07:30 +1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 08:45 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 09:00 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 11:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 12:00 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 12:00 +1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 13:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 14:30 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 14:30 H1+3, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 15:30 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.06.2020 16:31 +1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 17:00 BV1, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 17:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 17:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 18:30 BV3, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 19:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 19:15 C.I.P SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 19:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 20:15 1+1H, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 20:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Best Van Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 21:00 BV3, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 21:00 H1/1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 21:00 1+1-, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.06.2020 21:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 06.06.2020 22:00 1+1H, 1+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.06.2020 23:00 H1*1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 23:00 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 23:58 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 23:59 25+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 23:59 L1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Adana Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Adana Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Diyarbakır Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Diyarbakır Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Batman Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Şırnak Diyarbakır Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Diyarbakır Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Diyarbakır Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Diyarbakır Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Ağrı Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al

ADANA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ADANA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.

Diyarbakır Haberler
  • Karantinaya alınan köyde vaka sayısı arttı

    Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde korona virüs nedeni ile karantinaya alınan köyde vaka sayısı arttı.

  • Diyarbakır da yanlış kılınan cuma namazı tekrarlandı

    Diyarbakır'da yanlış kılınan cuma namazı tekrarlandıDİYARBAKIR'da, İslam aleminin 5'inci Harem-i Şerifi kabul edilen Ulu Cami'de, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske takılıp, sosyal mesafe kuralına uyularak, ikinci kez cuma namazı kılındı.

  • DHA YURT BÜLTENİ - 16

    16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya alındı DİYARBAKIR'ın Çınar ilçesine bağlı Avdallı Mahallesi, 16 kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı.

  • 16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya ...

    16 kişinin testi pozitif çıktı, mahalle karantinaya alındıDİYARBAKIR'ın Çınar ilçesine bağlı Avdallı Mahallesi, 16 kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı.

  • HDP önündeki eylemde 277 nci gün

    DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, 277'nci günde de koronavirüse karşı alınan tedbir kapsamında sosyal mesafe kuralına uyarak sürdürdü.