Adana - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Diyarbakır arası en yakın sefer 06 Mayıs 2021 Saat 00:45 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
524.53 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 46dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
22

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ADANA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.05.2021 00:45 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 01:15 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 03:45 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 04:15 06+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.05.2021 07:30 1+1t, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 08:15 +1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 06.05.2021 09:00 2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 11:30 1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 12:00 2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 06.05.2021 13:30 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.05.2021 13:45 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 15:30 J1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.05.2021 16:31 06+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 17:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 19:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 19:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 20:31 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 22:31 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 06.05.2021 23:30 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 23:55 X+14, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 06.05.2021 23:58 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 01:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADANA 06.05.2021 01:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 09:30 X+14, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 10:00 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Kuşadası 06.05.2021 10:59 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > Bodrum 06.05.2021 12:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Bodrum 06.05.2021 12:00 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > BALIKESİR 06.05.2021 12:30 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > BALIKESİR 06.05.2021 13:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 13:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 13:59 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 06.05.2021 14:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 06.05.2021 15:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 06.05.2021 15:30 J1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 16:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 06.05.2021 16:30 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Bodrum 06.05.2021 17:00 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 17:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 17:45 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > KÜTAHYA 06.05.2021 18:00 HP40, 2+1 300 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA 06.05.2021 18:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 18:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADANA 06.05.2021 18:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 06.05.2021 19:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > KONYA 06.05.2021 19:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > KARAMAN 06.05.2021 20:30 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 21:00 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > KARAMAN 06.05.2021 21:00 06+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 21:57 1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 22:00 2+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > KARAMAN 06.05.2021 22:00 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 23:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 23:00 2+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 23:00 J1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 06.05.2021 23:57 J1+1, 1+1 120 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Adana Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Adana Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Diyarbakır Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Diyarbakır Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

ADANA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ADANA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin