Adana - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana Düzce arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:00 Lüks Habur Turizm aracıdır. NE55 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Lüks Habur Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
725.13 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 56dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
17

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 00:00 NE55, 2+2 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 00:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 2+1R, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 20:29 SERA, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DÜZCE 19.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 21:05 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 21:29 Nİ, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 T46, 2+2 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:30 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:30 2+1C, 2+1 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 22:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 23:00 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 23:00 HK38, 2+1 130 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Adana Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Adana Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Adana Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Adana Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Adana Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Adana Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Düzce Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Düzce Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Düzce Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Düzce Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Düzce Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Düzce Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

ADANA DÜZCE GÜZERGAHI

ADANA DÜZCE YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

197 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin