Adana - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Adana Eskişehir arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 18:00 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 18:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Villa Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
654.04 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 31dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 26.02.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > Akçay 26.02.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 26.02.2021 20:00 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 26.02.2021 20:29 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 26.02.2021 20:30 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 26.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > YALOVA 26.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 26.02.2021 23:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 99 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 26.02.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ESKİŞEHİR > BURSA 26.02.2021 23:59 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > ADANA > ŞIRNAK 26.02.2021 13:45 HJ4, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > BATMAN 26.02.2021 15:29 TR41, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > BATMAN 26.02.2021 15:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > Kahta 26.02.2021 17:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 18:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 18:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:30 1+2C, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ESKİŞEHİR > ADANA 26.02.2021 20:15 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ESKİŞEHİR > ADANA > Silifke 26.02.2021 20:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > HATAY 26.02.2021 22:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ADANA > Ceyhan 26.02.2021 22:30 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ESKİŞEHİR > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Adana Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Adana Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Adana Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Adana Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Adana Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Adana Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Eskişehir Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Eskişehir Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Eskişehir Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Eskişehir Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Eskişehir Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Eskişehir Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

ADANA ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

151 km / 1 saat 36 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün