Adana - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Adana Gaziantep arası en yakın sefer 01 Mart 2021 Saat 05:15 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
224.20 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 36dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
46

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 05:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 06:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 07:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 01.03.2021 07:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 08:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 08:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 01.03.2021 09:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 09:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 09:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 10:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Dargeçit 01.03.2021 10:30 2+1:, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Midyat 01.03.2021 10:30 f4, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 01.03.2021 11:30 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 01.03.2021 11:30 Y1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 01.03.2021 12:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 12:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 13:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 01.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 01.03.2021 14:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 14:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 14:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 15:15 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 16:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 01.03.2021 16:15 HK47, 2+1 45 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 01.03.2021 16:30 Ş1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 01.03.2021 16:31 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 16:45 vip , 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 16:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 01.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 17:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 01.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN (İÇEL) > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 18:45 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 19:00 vip , 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > GAZİANTEP > VAN 01.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 19:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 19:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 01.03.2021 20:00 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 01.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 01.03.2021 20:59 TR40, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 01.03.2021 21:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 01.03.2021 22:00 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Dargeçit 01.03.2021 22:00 T2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > VAN 01.03.2021 23:30 +1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 01.03.2021 23:48 TR41, 2+1 40 TL Bilet Al

GAZİANTEP ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 02:00 Y1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 02:45 2+1:, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > GAZİANTEP > ADANA > KARAMAN 01.03.2021 03:00 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 03:00 f4, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 03:00 HK46, 2+1 39 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 04:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 04:00 Z2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 01.03.2021 06:00 C.I.P SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 07:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 07:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 01.03.2021 07:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 08:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 08:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 09:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 09:15 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 10:00 Ş1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 01.03.2021 10:30 vip , 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 10:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 11:00 vip , 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 01.03.2021 11:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 13:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 13:15 2+11, 1+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 01.03.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ÇANAKKALE 01.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 14:30 Y1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > GAZİANTEP > ADANA > KONYA 01.03.2021 14:30 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 14:45 T2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 14:45 X+1R, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 15:15 2+11, 1+1 40 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 15:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 01.03.2021 16:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > Kuşadası 01.03.2021 16:29 X+13, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > BURSA 01.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > Akçay 01.03.2021 16:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > ADANA > Marmaris 01.03.2021 17:00 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 17:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 01.03.2021 17:15 X+1R, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 17:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 01.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 01.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > ADANA > Finike 01.03.2021 18:15 HES+, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 18:30 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > Marmaris 01.03.2021 18:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > YALOVA 01.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 19:14 X+8, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 01.03.2021 19:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > BALIKESİR 01.03.2021 19:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > Bodrum 01.03.2021 19:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > BURSA 01.03.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 01.03.2021 20:15 mers, mercedes torismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA 01.03.2021 20:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ADANA > ZONGULDAK 01.03.2021 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 21:00 HES+, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > ANKARA 01.03.2021 21:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 01.03.2021 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > ADANA > MERSİN 01.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 01.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > ADANA > BALIKESİR 01.03.2021 22:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 01.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > ADANA > ANTALYA 01.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 39 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ADANA 01.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > ADANA > KONYA 01.03.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Adana Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Gaziantep Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Gaziantep Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Gaziantep Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Gaziantep Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 2,571.77 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA GAZİANTEP GÜZERGAHI

ADANA GAZİANTEP YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz