Adana - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Adana Gaziantep arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:20 Siirt Has aracıdır. B1+1 olan bu araç tahmini olarak 01:20 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
224.20 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 36dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
68

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 01:20 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 03:00 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 03:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 03:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol Marmaris > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 04:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > Midyat 06.06.2020 04:00 TR24, 1+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 04:30 1+1>, 1+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 04:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Seç Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 05:15 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 05:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 05:30 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 05:45 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 06:00 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 06:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 07:15 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 07:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 06.06.2020 07:30 +1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 07:45 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:00 1+1>, 1+1 70 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > ADANA > GAZİANTEP > KİLİS 06.06.2020 08:00 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:00 1+1N, 1+1 NEOPLAN-STARLINER(ASIL 2+2 ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:30 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 08:45 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 09:00 25+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 09:00 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 09:00 C1+1, CITYLINER 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 06.06.2020 09:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 09:45 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 10:00 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 10:30 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 10:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Dargeçit 06.06.2020 10:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 10:45 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 11:00 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 12:00 +1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 06.06.2020 13:00 T1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > MARDİN 06.06.2020 13:00 1+1H, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 13:15 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 06.06.2020 13:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 14:00 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 14:15 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 14:30 25+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 06.06.2020 14:30 H1+3, 1+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 15:00 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 15:15 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 16:00 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > GAZİANTEP > IĞDIR 06.06.2020 16:31 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 16:45 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 06.06.2020 17:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 17:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 18:15 1+1m, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 18:45 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 18:45 1+1T, 1+1 TOURLINER(ASIL 2+2) ,1+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > GAZİANTEP > VAN 06.06.2020 19:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 19:15 1+1t, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 19:15 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 19:30 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 19:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 20:15 1+1H, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > BATMAN 06.06.2020 21:00 1+1-, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > VAN 06.06.2020 21:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 22:00 1+1H, 1+1 35 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Silopi 06.06.2020 22:00 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat MERSİN > ADANA > GAZİANTEP > Dargeçit 06.06.2020 22:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Adana Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Gaziantep Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Gaziantep Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Gaziantep Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Gaziantep Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Gaziantep Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 2,571.77 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Şanlıurfa Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Diyarbakır Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Batman Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Mersin Lider Siirt Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Malatya Gaziantep Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Gaziantep Best Van Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Kayseri Gaziantep RH Turizm 130 TL Bilet Al
Elazığ Gaziantep Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Metro Turizm 150 TL Bilet Al

ADANA GAZİANTEP GÜZERGAHI

ADANA GAZİANTEP YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.

Gaziantep Haberler
  • Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri

    Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri Gaziantep'te, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından normalleşme sürecinde hizmet veren işletmelerde bilgilendirme yapıldı.

  • Gaziantep te asayiş

    Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 64 şüpheli yakalandı.

  • Son dakika haberi: Van da anneleri öldürülen yavru ...

    Son dakika güncel haberi: VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yaban Hayvanları Korunma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Prof. Dr. Lokman Aslan, annelerini öldüren kişilerin evlerinde bulunarak, koruma altına alınan 3 yavru kurt ile 2 yıldır rehabilitasyon altında olan akbabanın Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne gönderileceğini söyledi.

  • Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri

    Gaziantep'te, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından normalleşme sürecinde hizmet veren işletmelerde bilgilendirme yapıldı.

  • Son dakika haberleri! Gaziantep te koronavirüs tedbirleri

    Son dakika haberi: Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki otogarda iş yerleri ve otobüsler dezenfekte edildi.