Adana - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Adana Hatay arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 02:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TO olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Gökbey Seyahat, Hatay Öztur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
182.97 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 20dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
37

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ADANA > HATAY 03.03.2021 02:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > HATAY 03.03.2021 04:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ISPARTA > ADANA > HATAY 03.03.2021 04:15 1+1_, 2+1 55 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:00 T2*1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > HATAY 03.03.2021 05:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:30 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:30 1+2Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Fethiye > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:45 1-1-, 2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > HATAY 03.03.2021 06:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > ADANA > HATAY 03.03.2021 06:10 bilo, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > HATAY 03.03.2021 06:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ISPARTA > ADANA > HATAY 03.03.2021 06:30 X+NY, 2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Kemer > ADANA > HATAY 03.03.2021 07:00 1+1_, 2+1 55 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ADANA > HATAY 03.03.2021 08:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 40 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 03.03.2021 08:30 T2*1, 2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > ADANA > HATAY 03.03.2021 09:30 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 10:30 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 12:15 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 13:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat MERSİN > ADANA > HATAY > Samandağı 03.03.2021 13:45 h950, 1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 14:15 T, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA > HATAY 03.03.2021 14:15 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 14:45 G2+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > ADANA > HATAY > Samandağı 03.03.2021 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 16:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 16:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > ADANA > HATAY > Samandağı 03.03.2021 17:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 17:30 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:00 ooo7, 2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm MERSİN > ADANA > HATAY 03.03.2021 18:30 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 19:15 1-1-, 2+2 55 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 21:00 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 21:15 1+2A, VİP ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > ADANA > HATAY 03.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al

HATAY ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 05:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 05:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 06:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 07:30 T, 2+1 60 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 07:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 08:15 G2+1, 1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 08:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 08:30 1+2A, VİP ,2+1 50 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 08:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Samandağı > HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 09:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > ANTALYA 03.03.2021 09:30 1-1-, 2+2 55 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 09:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 10:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm Samandağı > HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 10:00 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > ADANA > KAYSERİ 03.03.2021 10:00 TR33, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 10:30 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 10:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 11:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 11:30 B1+1, 2+1. B1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 11:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ÇANAKKALE 03.03.2021 12:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 12:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > TEKİRDAĞ 03.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > ÇANAKKALE 03.03.2021 13:30 bilo, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 13:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 13:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 13:45 D1+1, TR46 D1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 14:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > Fethiye 03.03.2021 14:00 1-1-, 2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > RİZE 03.03.2021 14:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 14:30 erco, 2+1 40 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 14:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > EDİRNE 03.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 15:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > Marmaris 03.03.2021 15:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 15:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Hatay Öztur Turizm HATAY > ADANA > MERSİN 03.03.2021 15:45 A1+1, 2+1 A1+1 HİJYEN ,1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > ADANA > Bodrum 03.03.2021 16:00 bilo, 2+1 45 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > ISPARTA 03.03.2021 16:30 1+1_, 2+1 55 TL Bilet Al
Tursan Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 16:30 ISZU, SULTAN 27 KİŞİLİK ,2+2 45 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İZMİR 03.03.2021 16:30 X+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > YALOVA 03.03.2021 16:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ADANA > BURSA 03.03.2021 17:00 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 17:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > Bodrum 03.03.2021 17:15 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BALIKESİR 03.03.2021 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > BALIKESİR 03.03.2021 17:30 1+2Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SİNOP 03.03.2021 17:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > Kemer 03.03.2021 18:30 1+1_, 2+1 55 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > Finike 03.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > ADANA 03.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İZMİR 03.03.2021 19:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ADANA > İSTANBUL 03.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BURDUR 03.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > ADANA > TOKAT 03.03.2021 19:45 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KASTAMONU 03.03.2021 20:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AMASYA 03.03.2021 20:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 21:00 T2.1, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > Alaplı 03.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > ANKARA 03.03.2021 21:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA 03.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 60 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Adana Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Adana Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Adana Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Adana Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Adana Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Adıyaman - Hatay Adana Uzaklık: 2,864.31 km / Süre: 03:44 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Hatay Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Hatay Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Hatay Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Gaziantep Hatay Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Hatay Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana - Aksaray Hatay Uzaklık: 2,571.77 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

ADANA HATAY GÜZERGAHI

ADANA HATAY YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün