Adana - Isparta otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Isparta otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Adana Isparta arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 01:00 Mardin Seyahat aracıdır. 2+1, olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
591.03 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 23dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
8

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > ISPARTA > Bodrum 19.04.2021 01:00 2+1,, 2+1 119 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > ISPARTA > Didim 19.04.2021 17:31 H1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > ISPARTA > Marmaris 19.04.2021 19:29 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > ADANA > ISPARTA > Fethiye 19.04.2021 19:30 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ISPARTA > Bodrum 19.04.2021 19:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > ISPARTA 19.04.2021 20:00 2+1, Temsa Safir 2+1 rahat hat ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ISPARTA > Marmaris 19.04.2021 20:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > ISPARTA > Marmaris 19.04.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 91 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Adana Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta Adana Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta Adana Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta Adana Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Adana Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Adana Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Isparta Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Isparta Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Isparta Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Isparta Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Isparta Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Isparta Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA ISPARTA GÜZERGAHI

ADANA ISPARTA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Beyşehir / D330 / Isparta yönünde soldaki çıkışa girin

1,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,3 km / 6 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

91 m / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Beyşehir Cd. devam edin

3,2 km / 5 dakika: Beyşehir Cd. yönünde hafif sağa dönün

53,0 km / 36 dakika: Isparta Konya Yolu yönünde devam edin

25,7 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Hüyük Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

6,5 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

34,5 km / 24 dakika: Isparta Konya Yolu / D350 / D695 yönünde sağa dönün

69,6 km / 54 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde dümdüz ilerleyin D330/D350 boyunca ilerleyin

29,3 km / 23 dakika: Isparta Eğirdir Yolu / D330 / D350 yönünde sola dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

22 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Sola dönün

26 m / 1 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sola dönün

2,0 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Doğan Kımıllı Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

1,1 km / 4 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin