Adana - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Adana İstanbul arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:15 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş., Vip Lüks Adana firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
933.94 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 07dk.
Firma Sayısı
21
Sefer Sayısı
51

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 00:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 09:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 09:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 12:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 12:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İSTANBUL (Esenler) 26.02.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > Çerkezköy 26.02.2021 16:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL > Çerkezköy 26.02.2021 16:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 26.02.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 26.02.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 18:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 18:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 18:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 26.02.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İSTANBUL > EDİRNE 26.02.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 19:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 19:00 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 20:29 XADV, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 20:29 XADV, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 20:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 20:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 26.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 21:00 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:00 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:29 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:30 2+1S, 2+1 115 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 26.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 21:59 AEV, AEV ,2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 21:59 AEV, AEV ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:00 vip , 2+1 105 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 T2*1, 2+1 125 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm Reyhanlı > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 K040, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 26.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 22:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 HES+, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > Alibeyköy > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 23:00 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 26.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

İSTANBUL ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 00:44 34-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 08:00 34-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 08:45 34-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > MERSİN 26.02.2021 09:30 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > MERSİN 26.02.2021 10:15 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:00 1++2, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ADANA > Silopi 26.02.2021 12:00 NOHE, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:00 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:00 A1-2, 1+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:20 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > SİİRT 26.02.2021 12:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ADANA > ŞIRNAK 26.02.2021 13:00 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 13:00 st41, 2+1 75 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ADANA > Silopi 26.02.2021 13:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 13:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 13:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 14:00 erco, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 14:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ADANA > BATMAN 26.02.2021 14:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 14:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ADANA > Silvan 26.02.2021 15:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 26.02.2021 15:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silvan 26.02.2021 15:20 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 26.02.2021 15:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 15:30 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 26.02.2021 15:45 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 16:29 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 16:29 AEV, AEV ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > ADANA > Kahta 26.02.2021 16:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 26.02.2021 16:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 26.02.2021 16:50 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 26.02.2021 16:59 AEV, AEV ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 17:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > ADANA > Kadirli 26.02.2021 17:00 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 26.02.2021 17:00 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 17:15 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 17:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 26.02.2021 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 26.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 26.02.2021 18:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 18:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 18:31 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:00 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:00 KO30, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 26.02.2021 19:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > ADANA > GAZİANTEP 26.02.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:15 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 19:15 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 26.02.2021 19:20 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:29 X+NY, 2+1 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ADANA 26.02.2021 19:30 1+1_, 2+1 200 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA 26.02.2021 19:50 1+1_, 2+1 200 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > HATAY 26.02.2021 19:59 X+NY, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 20:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 20:30 G1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 26.02.2021 20:30 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 21:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > ADANA 26.02.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADANA 26.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 26.02.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 21:00 34-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADANA 26.02.2021 21:20 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 26.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 21:45 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 22:30 41-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ADANA > Silifke 26.02.2021 23:15 41-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > ADANA > HATAY 26.02.2021 23:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 23:58 Ş1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > ADANA > HATAY 26.02.2021 23:59 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > Silifke 26.02.2021 23:59 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Adana Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Adana Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Adana Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Adana Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Adana Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Adana Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin İstanbul Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA İSTANBUL GÜZERGAHI

ADANA İSTANBUL YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün