Adana - İzmir (İZOTAŞ) otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - İzmir (İZOTAŞ) otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Adana İzmir arası en yakın sefer 18 Nisan 2021 Saat 12:00 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Ben Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
896.61 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 51dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
15

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > İZMİR > Akçay 18.04.2021 12:00 2++1, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İZMİR 18.04.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İZMİR 18.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > İZMİR 18.04.2021 19:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR > Kuşadası 18.04.2021 19:13 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > İZMİR 18.04.2021 20:15 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İZMİR 18.04.2021 20:29 X+2, 2+1 99 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ADANA > İZMİR > Kuşadası 18.04.2021 20:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > İZMİR 18.04.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 18.04.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İZMİR 18.04.2021 22:59 TR41, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İZMİR 18.04.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > İZMİR 18.04.2021 23:30 2++1, 2+1 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > İZMİR 18.04.2021 23:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 18.04.2021 23:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al

İZMİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 18.04.2021 12:00 TRAV, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 18.04.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > ADANA > BATMAN 18.04.2021 14:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > ADANA > Kahta 18.04.2021 15:30 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ADANA 18.04.2021 16:00 2++1, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 18.04.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 18.04.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 18.04.2021 19:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > ADANA > Kadirli 18.04.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > ADANA > HATAY 18.04.2021 21:30 489N, 2+1 110 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Adana Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Adana Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Adana Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Adana Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Adana Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Adana Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin İzmir Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde İzmir Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay İzmir Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep İzmir Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ADANA İZMİR GÜZERGAHI

ADANA İZMİR YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin