Adana - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Adana Konya arası en yakın sefer 12 Mayıs 2021 Saat 00:30 Martur Turizm aracıdır. INTR olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Gökbey Seyahat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
346.03 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 10dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
11

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm Silopi > ADANA > KONYA > BURSA 12.05.2021 00:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 10:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 13:30 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 15:00 SON 1+1 37, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 17:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 17:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > ADANA > KONYA > Fethiye 12.05.2021 19:30 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADANA > KONYA 12.05.2021 20:00 1+1 VİR - , 2+2 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > KONYA > İZMİR 12.05.2021 20:29 1+1e, 1+1 109 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > KONYA > BURSA 12.05.2021 20:30 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 12.05.2021 22:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al

KONYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 12.05.2021 01:00 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 12.05.2021 01:00 J1+1, 1+1 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > ADANA > HATAY 12.05.2021 01:30 2+1T, 2+1 250 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 12.05.2021 01:31 S38, 1+1 200 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 12.05.2021 02:00 1+1e, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > ADANA > BATMAN 12.05.2021 02:30 TU41, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 12.05.2021 04:30 1+1M, 1+1 110 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 12.05.2021 05:00 1+1e, 1+1 200 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 12.05.2021 07:30 SON 1+1 37, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 12.05.2021 10:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > VAN 12.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > ADANA > Silopi 12.05.2021 20:00 TR41, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 12.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Fethiye > KONYA > ADANA > HATAY 12.05.2021 22:30 2++1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 12.05.2021 23:30 1+1, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > ADANA 12.05.2021 23:59 1+1 VİR - , 2+2 150 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Adana Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Adana Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Adana Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Adana Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Adana Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Adana Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Konya Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Konya Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Konya Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Konya Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ADANA KONYA GÜZERGAHI

ADANA KONYA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz