Adana - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Adana Konya arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 00:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Kontur Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
346.03 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 10dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
46

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 00:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > KONYA > AFYON 03.03.2021 00:30 C32, 2+1 75 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 00:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > KONYA > BURSA 03.03.2021 01:15 TR41, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA 03.03.2021 02:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > KONYA > KÜTAHYA 03.03.2021 02:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 02:45 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ADANA > KONYA 03.03.2021 03:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 13:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 15:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > ÇANAKKALE 03.03.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > KONYA > ÇANAKKALE 03.03.2021 17:15 bilo, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > ADANA > KONYA 03.03.2021 17:30 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > KONYA > Didim 03.03.2021 17:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > KONYA > Marmaris 03.03.2021 17:45 C32, 2+1 75 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 19:00 C32, 2+1 65 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > Kuşadası 03.03.2021 19:13 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > Marmaris 03.03.2021 19:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 19:45 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 19:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > BURSA 03.03.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > KONYA > Marmaris 03.03.2021 20:00 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADANA > KONYA 03.03.2021 20:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > KONYA > Marmaris 03.03.2021 20:00 2/1, 1+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 20:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 20:29 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > KONYA > BURSA 03.03.2021 20:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > BALIKESİR 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 21:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > Marmaris 03.03.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 03.03.2021 22:30 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 22:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 22:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 22:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > Bodrum 03.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KONYA > BURDUR 03.03.2021 23:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 23:00 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 69 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > İZMİR 03.03.2021 23:30 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KONYA > BURSA 03.03.2021 23:59 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al

KONYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 00:00 HK38, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 00:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 00:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > KONYA > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 03.03.2021 01:00 C32, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 01:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 01:00 X+1R, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 01:30 2+1T, 2+1 110 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 01:45 bilo, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 02:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 02:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 03:00 mers, mercedes torismo ,2+1 69 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 03:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 03:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 03:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 03:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 05:00 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 05:30 1+1(41), 2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 06:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 11:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 13:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 75 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > VAN 03.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm AFYON > KONYA > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 03.03.2021 14:30 C32, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 15:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ADANA > Erbil 03.03.2021 16:00 HK38, 2+1 75 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 17:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > ADANA > BATMAN 03.03.2021 17:30 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 19:00 2+11, 1+1 75 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > ADANA > Silopi 03.03.2021 20:00 T40, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 20:30 X+13, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > ADANA > SİİRT 03.03.2021 21:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > ADANA > SİİRT 03.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 21:30 2+11, 1+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 03.03.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > ADANA > BATMAN 03.03.2021 22:31 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > ADANA > BATMAN 03.03.2021 23:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ADANA 03.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 23:00 2+11, 1+1 75 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > ADANA > BATMAN 03.03.2021 23:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > ADANA > Kahta 03.03.2021 23:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 03.03.2021 23:30 C32, 2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURDUR > KONYA > ADANA > HATAY 03.03.2021 23:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 03.03.2021 23:30 X+1R, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > Kahta 03.03.2021 23:59 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > ADANA 03.03.2021 23:59 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 75 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Adana Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Adana Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Adana Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Adana Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Adana Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Adana Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Konya Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Konya Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Konya Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Konya Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ADANA KONYA GÜZERGAHI

ADANA KONYA YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz