Adana - Mardin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Mardin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Adana Mardin arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:30 Martur Turizm aracıdır. INTR olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Mardin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Mardin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Martur Turizm, Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
566.20 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 20dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
6

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA MARDİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > ADANA > MARDİN > Silopi 11.05.2021 00:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ADANA > MARDİN > Silopi 11.05.2021 02:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ADANA > MARDİN > Silopi 11.05.2021 05:30 HİJ3, 1+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ADANA > MARDİN 11.05.2021 12:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > ADANA > MARDİN > Silopi 11.05.2021 22:29 HİJ3, 1+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ADANA > MARDİN > ŞIRNAK 11.05.2021 23:59 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al

MARDİN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > Marmaris 11.05.2021 10:30 HIJ1, 1+1 180 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 11.05.2021 13:00 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > Kumluca 11.05.2021 15:00 R2+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > MARDİN > ADANA > BURSA 11.05.2021 15:30 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 11.05.2021 15:31 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > BALIKESİR 11.05.2021 16:30 2+1N, 1+1 250 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > MARDİN > ADANA > İSTANBUL 11.05.2021 17:30 2+1S, 1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > MARDİN > ADANA > MERSİN 11.05.2021 21:29 HIJ1, 1+1 210 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > ADANA > MERSİN 11.05.2021 23:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 200 TL Bilet Al

MARDİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Adana Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Batman - Mardin Adana Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Adana Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Siirt - Mardin Adana Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Elazığ - Mardin Adana Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Bingöl - Mardin Adana Uzaklık: 2,583.83 km / Süre: 03:33 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Mardin Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Mardin Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Mardin Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Mardin Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Mardin Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Mardin Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Mardin Kalkışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Aksaray Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Mardin Kayseri Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Mardin Ankara Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Mardin Varışlı En Ucuz Mardin Biletleri
Mersin Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Osmaniye Mardin Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Mardin Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Mardin Mardin Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al

ADANA MARDİN GÜZERGAHI

ADANA MARDİN YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

319 km / 3 saat 9 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

73,2 km / 50 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde soldan çıkın

43,1 km / 29 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

16,9 km / 13 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde sola dönün

3,1 km / 5 dakika: Diyarbakır Blv. yönünde devam edin

21,5 km / 15 dakika: Mazıdağı Yolu yönünde devam edin

2,1 km / 3 dakika: Yeşil Derik Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

22,2 km / 24 dakika: Sola dönün