Adana - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 22 TL olduğu Adana Mersin arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 00:30 Hedef Turizm aracıdır. TOU2 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Seç Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
84.18 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 06dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
33

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hedef Turizm SİVAS > ADANA > MERSİN 19.10.2021 00:30 TOU2, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 01:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 30 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 01:45 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Topçam Turizm Adana Otogarı > Mersin Otogarı 19.10.2021 05:30 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 07:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Aras Seyahat Adana Otogarı > Mersin Otogarı 19.10.2021 08:00 VİP 2+1 38, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.10.2021 09:30 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > İZMİR 19.10.2021 10:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Bodrum 19.10.2021 11:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Akçay 19.10.2021 12:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.10.2021 12:00 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 13:15 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 25 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.10.2021 13:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > MERSİN 19.10.2021 14:00 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Anamur 19.10.2021 14:45 TG47, 2+2 25 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.10.2021 15:30 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat GAZİANTEP > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 16:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Topçam Turizm Adana Otogarı > Mersin Otogarı 19.10.2021 17:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > MERSİN > Didim 19.10.2021 17:31 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > Fethiye 19.10.2021 17:45 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 25 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > MERSİN (İÇEL) 19.10.2021 18:30 TORL, TOURLINER-WCli (2+2) ,2+2 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat KAHRAMANMARAŞ > ADANA > MERSİN > Finike 19.10.2021 19:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > ISPARTA 19.10.2021 20:00 2++1, 2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat GAZİANTEP > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 21:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > MERSİN > Bodrum 19.10.2021 21:15 T2+1, TOURISMO ,2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 21:15 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > MERSİN 19.10.2021 21:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat HATAY > ADANA > MERSİN > Kemer 19.10.2021 22:00 2++1, 2+1 22 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > İZMİR 19.10.2021 23:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > MERSİN > BURDUR 19.10.2021 23:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+1 80 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > MERSİN > ANTALYA 19.10.2021 23:00 AKR, 2+1 25 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > MERSİN > Kumluca 19.10.2021 23:30 2+1C, 2+1 60 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > MERSİN > Bodrum 19.10.2021 23:59 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 25 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Osmaniye - Mersin Adana Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Adana Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Adana Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Adana Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Adana Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Karaman - Mersin Adana Uzaklık: 2,926.03 km / Süre: 03:19 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Mersin Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Mersin Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Mersin Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Mersin Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana - Aksaray Mersin Uzaklık: 2,571.77 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA MERSİN GÜZERGAHI

ADANA MERSİN YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin