Adana - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Adana Niğde arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:30 Siirt Petrol aracıdır. 2/1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
181.64 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 12dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
19

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > NİĞDE > ANKARA 02.03.2021 00:30 2/1, 1+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > NİĞDE > ANKARA 02.03.2021 01:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > NİĞDE > SAMSUN 02.03.2021 09:00 2+2T, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 11:00 TR33, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > ADANA > NİĞDE > SİVAS 02.03.2021 12:00 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 12:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > ADANA > NİĞDE > SİVAS 02.03.2021 13:30 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 13:30 T33, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > NİĞDE > Hopa 02.03.2021 15:00 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ADANA > NİĞDE > KAYSERİ 02.03.2021 17:30 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > RİZE 02.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > ADANA > NİĞDE > TRABZON 02.03.2021 18:30 2+1R, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 21:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > SİNOP 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > NİĞDE 02.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > NİĞDE > AMASYA 02.03.2021 23:59 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > ADANA > NİĞDE > TOKAT 02.03.2021 23:59 MT38, 2+1 50 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Adana Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Adana Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Adana Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Adana Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Adana Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Mersin - Niğde Adana Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Niğde Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Niğde Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Hatay Niğde Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Niğde Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Niğde Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana - Aksaray Niğde Uzaklık: 2,571.77 km / Süre: 03:04 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ADANA NİĞDE GÜZERGAHI

ADANA NİĞDE YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu çıkışına girin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aydınlık Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin