Adana - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Adana Samsun arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 09:00 Metatur Turizm aracıdır. 2+2T olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
722.04 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 25dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > SAMSUN 02.03.2021 09:00 2+2T, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > SAMSUN > TRABZON 02.03.2021 12:30 ÇÇ38, Travego ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > SAMSUN 02.03.2021 12:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > SAMSUN > Hopa 02.03.2021 15:00 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SAMSUN > RİZE 02.03.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > ADANA > SAMSUN > RİZE 02.03.2021 19:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > SAMSUN 02.03.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SAMSUN > SİNOP 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al

SAMSUN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm SAMSUN > ADANA > MERSİN 02.03.2021 10:00 2+2T, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > SAMSUN > ADANA > HATAY 02.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > ADANA 02.03.2021 19:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADANA 02.03.2021 19:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > SAMSUN > ADANA > HATAY 02.03.2021 21:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > ADANA > HATAY 02.03.2021 21:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADANA 02.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > SAMSUN > ADANA > OSMANİYE 02.03.2021 23:45 TR35, 2+1 110 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Adana Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Adana Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Adana Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Adana Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Adana Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Adana Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Samsun Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Samsun Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Samsun Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Samsun Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Samsun Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA SAMSUN GÜZERGAHI

ADANA SAMSUN YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

7,1 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

103 km / 1 saat 10 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

29,0 km / 20 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Boğazlıyan / Yozgat / Samsun çıkışına girin

32,6 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 girin

3,5 km / 3 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

2,7 km / 3 dakika: Atatürk Blv. / D805 yönünde devam edin D805 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D805 yönünde hafif sağa yönelin

72,4 km / 49 dakika: D805 yönünde hafif sağa dönün

6,7 km / 8 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 girmek için hafif sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

22,6 km / 16 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

77,0 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde sağa dönün D795 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

80,8 km / 56 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin