Adana - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Adana Şanlıurfa arası en yakın sefer 01 Mart 2021 Saat 02:15 Star Diyarbakır aracıdır. TO14 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Cesur Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
366.57 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 55dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
24

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır Selçuk > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 01.03.2021 02:15 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 01.03.2021 07:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 01.03.2021 09:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 01.03.2021 10:00 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > Midyat 01.03.2021 10:30 f4, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 01.03.2021 11:30 X+12, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 11:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 01.03.2021 12:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 01.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 01.03.2021 14:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 01.03.2021 16:15 HK47, 2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 16:30 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 01.03.2021 16:31 HK38, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 01.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 17:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 01.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 19:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 01.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 01.03.2021 20:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 01.03.2021 21:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 01.03.2021 23:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 01.03.2021 23:48 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ADANA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 01.03.2021 23:59 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Şanlıurfa Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ADANA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

ADANA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz