Adana - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Adana Şanlıurfa arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:14 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 00:14 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Metro Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
366.57 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 55dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
34

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 00:14 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 06.06.2020 00:30 1-44, 1+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 00:45 T1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 01:00 N1+1, NEOPLAN 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 01:15 1+1T, TR15 1+1T HIJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > SİİRT 06.06.2020 01:20 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 01:30 S1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 03:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 03:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 03:45 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol Marmaris > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 04:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > Midyat 06.06.2020 04:00 TR24, 1+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > SİİRT 06.06.2020 04:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 04:30 L1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.06.2020 07:30 +1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 08:45 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 09:00 25+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 09:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.06.2020 11:30 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 11:30 T1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.06.2020 12:00 +1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > MARDİN 06.06.2020 13:00 1+1H, 1+1 125 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.06.2020 13:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 155 TL Bilet Al
Patnos İtimat MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.06.2020 14:30 H1+3, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 06.06.2020 15:30 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.06.2020 16:31 +1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 06.06.2020 17:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 17:15 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 06.06.2020 19:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 19:15 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > SİİRT 06.06.2020 19:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 20:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 06.06.2020 21:00 1+1-, 1+1 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Şanlıurfa Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Mardin Yeni Midyat Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Osmaniye Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Diyarbakır Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kahramanmaraş Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Batman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Mersin Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Batman Şanlıurfa Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Şanlıurfa Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Şanlıurfa Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Şanlıurfa Martur Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Hatay Şanlıurfa Öz Diyarbakır 130 TL Bilet Al

ADANA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

ADANA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

56 m / 1 dakika: 42. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 60012. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Erdal Acet Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 60086. Sk. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: 60074. Sk. yönünde sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Atatürk Cd. / Cevat Yurdakul Cd. yönünde hafif sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

57,2 km / 34 dakika: E90 girmek için hafif sağa dönün Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.

Şanlıurfa Haberler
  • Bakan Akar ve komutanlar Şanlıurfa da

    Bakan Akar ve komutanlar Şanlıurfa'da (2)ERDOĞAN: NATO'DAKİ DURUMUMUZ ÇOK DAHA GÜÇLÜ HALE GELECEKMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve komuta kademesi Şanlıurfa'da Kara Kuvvetleri Komutanlığı İleri Müşterek Harekat Merkezi'ni ziyaret etti.

  • Bakan Akar ve komutanlar Şanlıurfa da (2)

    ERDOĞAN: NATO'DAKİ DURUMUMUZ ÇOK DAHA GÜÇLÜ HALE GELECEKMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve komuta kademesi Şanlıurfa'da Kara Kuvvetleri Komutanlığı İleri Müşterek Harekat Merkezi'ni ziyaret etti.

  • Son Dakika | Şanlıurfa da seyyar olarak kullanılan ...

    Son dakika güncel haberi... Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Siverek ilçelerinde 350 evin ihtiyacını giderecek güçte 3 adet kaçak elektrik trafosu ortaya çıkarıldı.

  • Şanlıurfa da salgın sürecindeki ikinci Cuma namazı ...

    Şanlıurfa'da salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı Şanlıurfa'da yeni tip korona virüs salgını nedeniyle cemaatle ikinci defa cuma namazı kılındı.

  • Son dakika haberi... Beyazgül sahada çalışmaları denetliyor

    Son dakika güncel haberi... Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin gelişimi ve dönüşümünü gerçekleştirecek olan projelerin yapım çalışmalarını yerinde denetledi.