Adana - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Adana - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Adana Yozgat arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 15:00 Süha Turizm aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Adana şehrinden kalkacaktır. Adana ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Adana Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Süha Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
444.14 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 09dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ADANA YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > YOZGAT > Hopa 27.02.2021 15:00 TR35, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > YOZGAT > RİZE 27.02.2021 18:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > ADANA > YOZGAT > RİZE 27.02.2021 19:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > YOZGAT > SİNOP 27.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Adana Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Adana Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Adana Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Adana Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Adana Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Adana Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ADANA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Yozgat Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Adana - Osmaniye Yozgat Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Adana - Niğde Yozgat Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Adana - Hatay Yozgat Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adana - Gaziantep Yozgat Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Adana - Kahramanmaraş Yozgat Uzaklık: 2,371.22 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ADANA YOZGAT GÜZERGAHI

ADANA YOZGAT YOL TARİFİ

2,4 km / 3 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünden batı yönünde ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,6 km / 7 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mersin / Gaziantep yönünde Ankara çıkışına girin

2,0 km / 3 dakika: Öğretmenler Blv. girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Öğretmenler Blv. boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Bağlantısı yönünde sola dönün

26,5 km / 16 dakika: Çatalın solundan devam edin, Mersin / Ankara / O-51 / E90 tabelalarını takip edin ve Adana - Mersin Otoyolu / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

7,1 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Paralı yol

1,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

103 km / 1 saat 10 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

29,0 km / 20 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Boğazlıyan / Yozgat / Samsun çıkışına girin

32,6 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 girin

3,5 km / 3 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

2,9 km / 3 dakika: Atatürk Blv. / D805 yönünde devam edin D805 boyunca ilerleyin

85,6 km / 1 saat 0 dakika: Yozgat-Boğazlıyan Yolu yönünde devam edin

1,7 km / 3 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. çıkışına girin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Sola dönün