Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Ağrı Diyarbakır arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 10:30 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Ağrı şehrinden kalkacaktır. Ağrı ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ağrı Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
438.51 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 38dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

Ağrı Otogarı

Abide Mahallesi Merkez/Ağrı

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

AĞRI DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > AĞRI > DİYARBAKIR > ANTALYA 12.02.2021 10:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > AĞRI > DİYARBAKIR > HATAY 12.02.2021 11:00 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > AĞRI > DİYARBAKIR > KARAMAN 12.02.2021 14:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > AĞRI > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 15:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > AĞRI > DİYARBAKIR > K.MARAŞ 12.02.2021 17:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al

DİYARBAKIR AĞRI OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > AĞRI > IĞDIR 27.02.2021 16:00 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > AĞRI > IĞDIR 27.02.2021 19:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > AĞRI > IĞDIR 27.02.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > DİYARBAKIR > AĞRI > IĞDIR 27.02.2021 23:59 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > DİYARBAKIR > AĞRI > IĞDIR 27.02.2021 23:59 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Ağrı Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

AĞRI KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ağrı - Iğdır Diyarbakır Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ağrı - Kars Diyarbakır Uzaklık: 1,821.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Diyarbakır Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Ağrı - Muş Diyarbakır Uzaklık: 2,431.61 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Ağrı - Ardahan Diyarbakır Uzaklık: 2,731.67 km / Süre: 03:58 Bilet Al
Ağrı Kalkışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Ağrı Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Ağrı Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Ağrı Sakarya Lider Ağrı Doğuş Turizm 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ağrı Varışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ardahan Ağrı Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Ordu Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

Ağrı Diyarbakır Otobüs Firmaları

AĞRI DİYARBAKIR GÜZERGAHI

AĞRI DİYARBAKIR YOL TARİFİ

1,9 km / 2 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde kuzeybatı ilerleyin

2,9 km / 3 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Ağrı Havaalanı Yolu yönünde sağa dönün

18 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,4 km / 1 dakika: Ağrı Havaalanı Yolu yönünde devam edin

71,7 km / 57 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde sola dönün D965 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Bağdişan Köprüsü / Malazgirt Cd. / D280 yönünde devam edin Malazgirt Cd./D280 boyunca ilerleyin

83 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Malazgirt Cd. / D280 boyunca ilerleyin

39,4 km / 28 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / Bitlis Blv. / D965 yönünde devam edin Ağrı Bitlis Yolu/D965 boyunca ilerleyin

187 km / 2 saat 23 dakika: Van Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 37 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D885 çıkışına girin

35 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

34 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin