Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 160 TL olduğu Ağrı Rize arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 10:45 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:45 civarı Ağrı şehrinden kalkacaktır. Ağrı ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ağrı Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Patnos İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
447.51 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 51dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

Ağrı Otogarı

Abide Mahallesi Merkez/Ağrı

AĞRI RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > AĞRI > RİZE > Hopa 23.06.2021 10:45 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > AĞRI > RİZE > Hopa 23.06.2021 11:00 A2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > AĞRI > RİZE > Hopa 23.06.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al

RİZE AĞRI OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > AĞRI > VAN 23.06.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al
Patnos İtimat Hopa > RİZE > AĞRI > Erciş 23.06.2021 20:00 A2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > RİZE > AĞRI > VAN 23.06.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Ağrı Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Ağrı Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Ağrı Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Ağrı Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Ağrı Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Ağrı Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

AĞRI KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ağrı - Iğdır Rize Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ağrı - Kars Rize Uzaklık: 1,821.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Rize Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Rize Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Ağrı - Muş Rize Uzaklık: 2,431.61 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Ağrı - Ardahan Rize Uzaklık: 2,731.67 km / Süre: 03:58 Bilet Al
Ağrı Kalkışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Ağrı Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Ağrı Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Bingöl Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Ağrı Varışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ardahan Ağrı Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Ordu Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas Rize Aksu Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Rize Lüks Artvin Seyahat 125 TL Bilet Al
Bolu Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Düzce Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al

Ağrı Rize Otobüs Firmaları

AĞRI RİZE GÜZERGAHI

AĞRI RİZE YOL TARİFİ

1,9 km / 2 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde kuzeybatı ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde sağa dönün D965 boyunca ilerleyin

208 km / 2 saat 26 dakika: Çevre Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün D100 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 çıkışına girin

110 km / 1 saat 29 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 yönünde devam edin D925 boyunca ilerleyin

63,1 km / 57 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa yönelin

35,7 km / 30 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: D925 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönündeki rampaya girin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün