Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Ağrı Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Ağrı Trabzon arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 10:45 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:45 civarı Ağrı şehrinden kalkacaktır. Ağrı ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Ağrı Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Patnos İtimat, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
458.60 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 16dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

Ağrı Otogarı

Abide Mahallesi Merkez/Ağrı

AĞRI TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > AĞRI > TRABZON > Hopa 13.04.2021 10:45 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > AĞRI > TRABZON > Hopa 13.04.2021 11:00 A2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > AĞRI > TRABZON > SAMSUN 13.04.2021 16:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > AĞRI > TRABZON > Bafra 13.04.2021 16:30 TO44, 2+1 65 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > AĞRI > TRABZON > Hopa 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Ağrı Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Ağrı Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Ağrı Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Ağrı Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Ağrı Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Ağrı Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

AĞRI KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ağrı - Iğdır Trabzon Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ağrı - Kars Trabzon Uzaklık: 1,821.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Trabzon Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Trabzon Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Ağrı - Muş Trabzon Uzaklık: 2,431.61 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Ağrı - Ardahan Trabzon Uzaklık: 2,731.67 km / Süre: 03:58 Bilet Al
Ağrı Kalkışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Ağrı Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Ağrı Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Varışlı En Ucuz Ağrı Biletleri
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ardahan Ağrı Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Ağrı Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Ordu Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al

Ağrı Trabzon Otobüs Firmaları

AĞRI TRABZON GÜZERGAHI

AĞRI TRABZON YOL TARİFİ

1,9 km / 2 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde kuzeybatı ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde sağa dönün D965 boyunca ilerleyin

233 km / 2 saat 44 dakika: Çevre Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün D100 boyunca ilerleyin

14,3 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde hafif sağa dönün Erzurum Bayburt Yolu/D915 boyunca ilerleyin

68,2 km / 54 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin E97 boyunca ilerleyin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

2,2 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,0 km / 10 dakika: Sağa dönün

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde sola dönün

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Sürmene Araklı Yolu / Trabzon Cd. yönünde sola dönün Sürmene Araklı Yolu boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

32,5 km / 28 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz