Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Aksaray Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:00 Gökbey Seyahat aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Ben Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
264.01 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 57dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
32

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

AKSARAY ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Gökbey Seyahat KASTAMONU > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 01:00 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURSA > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 01:00 TS29, 1+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > Kadirli 06.06.2021 01:00 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 01:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ADANA 06.06.2021 02:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 02:15 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 03:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ADANA 06.06.2021 04:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 04:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 04:30 41-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 06:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 07:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 09:45 TO1, TOURISMO 27 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ADANA 06.06.2021 10:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 12:30 STR3, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 13:15 vip , 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 13:15 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 14:00 41-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > Kadirli 06.06.2021 14:00 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 15:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 15:50 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 16:30 STR3, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ADANA 06.06.2021 16:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > SİİRT 06.06.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > Silopi 06.06.2021 19:30 SFR, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > ADANA > BATMAN 06.06.2021 19:30 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > AKSARAY > ADANA > BATMAN 06.06.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > Kahta 06.06.2021 21:15 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > AKSARAY > ADANA > BATMAN 06.06.2021 22:30 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 23:15 vip , 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > AKSARAY > ADANA > HATAY 06.06.2021 23:15 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 23:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al

ADANA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 00:15 STR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 00:29 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 00:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > AKSARAY > BURSA 12.06.2021 00:30 2+1N, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 00:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > Alaplı 12.06.2021 01:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 01:50 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 11:00 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 11:00 STR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 12:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 12:30 41-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 13:30 vip , 2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ANKARA 12.06.2021 13:45 STR3, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > TEKİRDAĞ 12.06.2021 17:00 P46, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > ÇANAKKALE 12.06.2021 18:00 TMS3, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > EDİRNE 12.06.2021 19:00 P46, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AKSARAY > Akçay 12.06.2021 20:00 TMS3, 2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 20:29 stra, 2+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 12.06.2021 20:30 1+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 12.06.2021 20:30 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > YALOVA 12.06.2021 20:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 21:30 P46, 2+1 90 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > AKSARAY > BALIKESİR 12.06.2021 21:30 54-1, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 21:30 ST44, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 22:00 SFR, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 22:30 2+1C, 2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > İSTANBUL 12.06.2021 22:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AKSARAY > BURSA 12.06.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > AKSARAY > BURSA 12.06.2021 23:59 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AKSARAY > KASTAMONU 12.06.2021 23:59 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 90 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Aksaray Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Aksaray Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Aksaray Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Aksaray Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Aksaray Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Aksaray Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Adana Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Adana Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Adana Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Adana Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Adana Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Adana Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

AKSARAY ADANA GÜZERGAHI

AKSARAY ADANA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin