Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Aksaray Ankara arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:29 Villa Seyahat aracıdır. 35-1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Ben Turizm, Villa Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
228.07 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 38dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
35

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

AKSARAY ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 00:29 35-1, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 13.04.2021 00:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA > BALIKESİR 13.04.2021 01:00 54AR, 2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 01:15 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 45 TL Bilet Al
Jet Turizm Reyhanlı > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 01:30 ACD3, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > BURSA 13.04.2021 02:30 mers, mercedes torismo ,2+1 39 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 02:30 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 02:30 35-1, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > KASTAMONU 13.04.2021 02:45 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > AKSARAY > ANKARA > BURSA 13.04.2021 03:00 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 03:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 03:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > Alaplı 13.04.2021 03:45 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 04:00 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 04:30 1+2A, VİP ,2+1 45 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 04:31 Nİ, 2+1 40 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 05:00 T46, 2+2 40 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 10:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 40 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 14:30 JE43, 2+1 45 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 14:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 15:01 35-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 15:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 16:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 17:00 C46, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA 13.04.2021 17:30 vip , 2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > TEKİRDAĞ 13.04.2021 20:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > ANKARA > BURSA 13.04.2021 20:30 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > Çerkezköy 13.04.2021 20:30 35-1, 2+1 35 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA > ÇANAKKALE 13.04.2021 21:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 45 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > EDİRNE 13.04.2021 21:45 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 23:30 SERA, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 23:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 23:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al

ANKARA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 18.04.2021 01:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 18.04.2021 02:00 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 18.04.2021 02:30 T2*1, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 18.04.2021 04:00 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 18.04.2021 09:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 45 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > Kadirli 18.04.2021 11:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 18.04.2021 12:00 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 18.04.2021 13:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 45 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > AKSARAY > HATAY 18.04.2021 14:30 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > BATMAN 18.04.2021 16:00 TR41, 2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silopi 18.04.2021 19:00 NE55, 2+2 40 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > AKSARAY > BATMAN 18.04.2021 19:28 HP40, 2+1 35 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > AKSARAY > Kahta 18.04.2021 20:30 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 18.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > BATMAN 18.04.2021 21:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 35 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > Kadirli 18.04.2021 22:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 18.04.2021 23:59 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 18.04.2021 23:59 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Aksaray Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Aksaray Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Eskişehir - Ankara Aksaray Uzaklık: 2,344.75 km / Süre: 02:47 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Ankara Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Ankara Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Ankara Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Ankara Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Ankara Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

AKSARAY ANKARA GÜZERGAHI

AKSARAY ANKARA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz