Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 39 TL olduğu Aksaray Ankara arası en yakın sefer 04 Ağustos 2020 Saat 00:00 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Yeni Aksaray, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
228.07 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 38dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
42

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

AKSARAY ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 00:45 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 02:00 tr,1, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > BURSA 04.08.2020 02:30 mers, mercedes torismo ,2+1 39 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > KASTAMONU 04.08.2020 02:45 TO, TOURISMO 41 ,1+1 60 TL Bilet Al
Şimşek Turizm Taşucu > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 03:15 1+2T, 1+2 YENİ HİJYEN ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 03:30 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 03:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Düziçi > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 03:30 1+1r, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > AKSARAY > ANKARA > BURSA 04.08.2020 03:45 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > Alaplı 04.08.2020 03:45 TO, TOURISMO 41 ,1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Arsuz > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 04:00 TO, TOURISMO 41 ,1+1 60 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 04:00 1+1p, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 04:15 vip , 2+1 45 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 04:30 1+2A, VİP ,2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 05:00 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 05:30 34 g, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 07:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 10:30 H1+2, 2+1 65 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 10:45 H1+6, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 11:00 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Avanos > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 11:00 AİLE, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 12:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 13:00 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 14:30 1+1p, 2+1 45 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 15:15 TO, TOURISMO 41 ,1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 16:00 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Şimşek Turizm Büyükeceli > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 16:30 1+2Y, 1+2 YENİ HİJYEN ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANKARA 04.08.2020 16:45 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > Çorlu 04.08.2020 17:15 TO41, TOURISMO 54 ,1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 17:30 vip , 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > ANKARA 04.08.2020 18:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 20:00 _2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 20:00 X+2, 2+1 220 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > TEKİRDAĞ 04.08.2020 20:15 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > EDİRNE 04.08.2020 21:45 TO41, TOURISMO 54 ,1+1 60 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NİĞDE > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 22:30 47li, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ANKARA > İSTANBUL 04.08.2020 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA > YALOVA 04.08.2020 23:15 TO, TOURISMO 41 ,1+1 60 TL Bilet Al

ANKARA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Jet Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 00:30 1+2A, VİP ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Kadirli 05.08.2020 00:30 ER+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 01:00 mers, mercedes torismo ,2+1 39 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 01:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 01:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 05.08.2020 01:00 s1+2, 1+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 01:30 mers, mercedes torismo ,2+1 39 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 01:30 477, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 02:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Jet Turizm Çerkezköy > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 02:15 1+2F, 2+1 50 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Çiftlik 05.08.2020 03:30 47li, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 03:30 1-32, 2+1 50 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Avanos 05.08.2020 03:45 AİLE, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 04:00 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 04:00 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 04:45 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 05:00 1-43, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 05:30 1-40, 2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 05:30 477, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 05.08.2020 06:58 Ş1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 08:00 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 05.08.2020 08:30 s1+2, 1+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 08:30 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 09:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 09:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Şimşek Turizm ANKARA > AKSARAY > Büyükeceli 05.08.2020 09:00 1+2T, 1+2 YENİ HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 09:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 10:00 TO, TOURISMO 41 ,1+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > AKSARAY > Samandağı 05.08.2020 10:00 1+2A, VİP ,2+1 50 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm ANKARA > AKSARAY > Düziçi 05.08.2020 10:00 1+1r, 2+1 50 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 10:30 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > AKSARAY > Kadirli 05.08.2020 10:30 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 05.08.2020 11:00 Z1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Şimşek Turizm ANKARA > AKSARAY > Büyükeceli 05.08.2020 11:30 1+2Y, 1+2 YENİ HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 05.08.2020 12:00 s1+2, 1+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 12:30 vip , 2+1 39 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 12:30 TS32, TOURISMO 37 ,1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 12:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Mersin ANKARA > AKSARAY > MERSİN 05.08.2020 13:00 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 13:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 13:00 38-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 14:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > AKSARAY > SİİRT 05.08.2020 14:00 A1-2, 1+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > AKSARAY > ADANA 05.08.2020 14:00 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 14:30 ooo7, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 14:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > SİİRT 05.08.2020 15:00 1++2, 1+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat KARABÜK > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 15:00 1.37, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 15:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 15:45 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 05.08.2020 16:00 s1+2, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 16:15 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 16:30 TO, TOURISMO 41 ,1+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > AKSARAY > BATMAN 05.08.2020 17:00 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > AKSARAY > Silopi 05.08.2020 17:00 2++2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > BATMAN 05.08.2020 17:00 34 g, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 17:00 1.44, 2+1 35 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 17:29 h+14, 2+1 45 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > NİĞDE 05.08.2020 18:00 1+2, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm BURSA > ANKARA > AKSARAY > Silopi 05.08.2020 18:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ZONGULDAK > ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 05.08.2020 19:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 19:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > AKSARAY > BATMAN 05.08.2020 19:30 34 g, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Aksaray ANKARA > AKSARAY 05.08.2020 19:30 H1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 20:00 TO, TOURISMO 41 ,1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > Midyat 05.08.2020 21:00 477, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURSA > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 50 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 21:30 h950, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 22:00 vip , 2+1 39 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Çorlu > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 22:00 TO41, TOURISMO 54 ,1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 22:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BURSA > ANKARA > AKSARAY > ŞANLIURFA 05.08.2020 22:30 Ş1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 05.08.2020 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 39 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 23:00 TO, TOURISMO 41 ,1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > AKSARAYOTOGAR 05.08.2020 23:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana ANKARA > AKSARAY > Kadirli 05.08.2020 23:00 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > ANKARA > AKSARAY > KAHRAMANMARAŞ 05.08.2020 23:30 C32, 2+1 35 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 23:30 1+2A, VİP ,2+1 60 TL Bilet Al
Şimşek Turizm ANKARA > AKSARAY > Taşucu 05.08.2020 23:30 1+2T, 1+2 YENİ HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > ANKARA > AKSARAY > HATAY 05.08.2020 23:45 TO, TOURISMO 41 ,1+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat ÇANAKKALE > ANKARA > AKSARAY > Silifke 05.08.2020 23:55 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Aksaray Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Aksaray Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Eskişehir - Ankara Aksaray Uzaklık: 2,344.75 km / Süre: 02:47 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Ankara Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Ankara Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Ankara Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Ankara Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Ankara Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Manisa Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Aksaray Muğla Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Eskişehir Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Aksaray Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Düzce Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Giresun Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Afyon Aksaray RH Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Denizli Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Aksaray Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 120 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al

AKSARAY ANKARA GÜZERGAHI

AKSARAY ANKARA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz