Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Aksaray Antalya arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:00 Beydağı Turizm aracıdır. 2020 MERCE olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Esadaş, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
456.34 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 53dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
7

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

AKSARAY ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm AKSARAY > ANTALYA 06.06.2021 01:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AKSARAY > ANTALYA 06.06.2021 03:16 BN70, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANTALYA 06.06.2021 11:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AKSARAY > ANTALYA 06.06.2021 22:15 46 7, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANTALYA 06.06.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > AKSARAY > ANTALYA 06.06.2021 23:00 m41, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ANTALYA 06.06.2021 23:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANTALYA > AKSARAYOTOGAR 13.06.2021 09:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > AKSARAY > ERZURUM 13.06.2021 10:30 46 7, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > AKSARAYOTOGAR 13.06.2021 12:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > AKSARAY > VAN 13.06.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANTALYA > AKSARAY > SİVAS 13.06.2021 19:00 m41, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm ANTALYA > AKSARAY > SİVAS 13.06.2021 19:00 NEO, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm Kemer > ANTALYA > AKSARAY > KAYSERİ 13.06.2021 21:00 T34, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANTALYA > AKSARAYOTOGAR 13.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Aksaray Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Aksaray Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Aksaray Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Aksaray Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Aksaray Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Aksaray Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Antalya Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Antalya Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Antalya Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Antalya Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Antalya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Antalya Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

AKSARAY ANTALYA GÜZERGAHI

AKSARAY ANTALYA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

6,3 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aslım Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Ünen Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Sedirler Cd. yönünde hafif sağa yönelin

1,0 km / 1 dakika: Sedirler Cd. yönünde hafif sağa dönün

2,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Adana Çevre Yolu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

6,6 km / 7 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

8,1 km / 9 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / D696 yönünde devam edin

78,0 km / 51 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / Konya Manavgat Yolu / D696 yönünde dümdüz ilerleyin Konya Manavgat Yolu boyunca ilerleyin

128 km / 1 saat 51 dakika: Konya Manavgat Yolu / D350 / D695 yönünde sola dönün D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz