Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Aksaray Batman arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:15 Lüks Batman Seyahat aracıdır. HP40 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
869.87 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 22dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
13

AKSARAY BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 00:15 HP40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 00:46 TR40, 2+1 109 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > BATMAN 13.04.2021 16:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > AKSARAY > BATMAN > SİİRT 13.04.2021 17:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 17:46 TR40, 2+1 109 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > BATMAN > SİİRT 13.04.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 19:30 TR41, 2+1 109 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN > SİİRT 13.04.2021 22:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 22:29 TR41, 2+1 109 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > AKSARAY > BATMAN 13.04.2021 22:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Aksaray Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Aksaray Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Aksaray Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Aksaray Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Aksaray Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Aksaray Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Batman Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Batman Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Batman Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Batman Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Batman Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Batman Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

AKSARAY BATMAN GÜZERGAHI

AKSARAY BATMAN YOL TARİFİ

35 m / 1 dakika: Aksaray-Adana Yolu / D750 / E90 yönünde güneybatı ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aksaray-Adana Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün

89,5 km / 56 dakika: U dönüşü yapın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün