Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bingöl Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bingöl Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Aksaray Bingöl arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 22:00 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 22:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Bingöl arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Bingöl arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
764.23 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 25dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

AKSARAY BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > AKSARAY > BİNGÖL > VAN 13.04.2021 22:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > AKSARAY > BİNGÖL > Patnos 13.04.2021 22:45 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > AKSARAY > BİNGÖL > Patnos 13.04.2021 23:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > AKSARAY > BİNGÖL > VAN 13.04.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al

BİNGÖL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,294.40 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Aksaray Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Batman - Bingöl Aksaray Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Bingöl Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Bingöl Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Bingöl Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Bingöl Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Bingöl Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al

Aksaray Bingöl Otobüs Firmaları

AKSARAY BİNGÖL GÜZERGAHI

AKSARAY BİNGÖL YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

51,4 km / 41 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

22,9 km / 18 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sola dönün

90 m / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sağa dönün