Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Aksaray Bitlis arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 22:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 22:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,026.97 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 33dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
3

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

AKSARAY BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > AKSARAY > BİTLİS > VAN 12.02.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > AKSARAY > BİTLİS > VAN 12.02.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > AKSARAY > BİTLİS > VAN 12.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Aksaray Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Aksaray Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Aksaray Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Aksaray Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Aksaray Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Aksaray Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Bitlis Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Bitlis Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Bitlis Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Bitlis Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bitlis Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Bitlis Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

Aksaray Bitlis Otobüs Firmaları

AKSARAY BİTLİS GÜZERGAHI

AKSARAY BİTLİS YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

218 km / 2 saat 53 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

42,7 km / 31 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın