Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Aksaray Diyarbakır arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:15 Lüks Batman Seyahat aracıdır. HP40 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
776.48 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 19dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
13

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

AKSARAY DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 00:15 HP40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 00:46 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > DİYARBAKIR 13.04.2021 16:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > AKSARAY > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 17:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 17:46 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 19:30 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 22:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 22:29 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > AKSARAY > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 22:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > BALIKESİR 19.04.2021 12:29 TZ41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > BALIKESİR 19.04.2021 13:00 HP40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 13:59 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 14:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 15:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 15:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 15:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 15:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 16:30 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > AKSARAYOTOGAR 19.04.2021 17:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 19.04.2021 17:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 19.04.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 19.04.2021 18:01 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 19.04.2021 19:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > KONYA 19.04.2021 19:59 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Diyarbakır Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Diyarbakır Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Diyarbakır Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Diyarbakır Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Diyarbakır Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Diyarbakır Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

AKSARAY DİYARBAKIR GÜZERGAHI

AKSARAY DİYARBAKIR YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin