Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası  Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Aksaray Düzce arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:29 Villa Seyahat aracıdır. 34-1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Vip Lüks Adana, Özlem Adana Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
467.92 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 03dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
12

AKSARAY DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 00:29 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 00:30 1+1f, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 01:00 AEV, AEV ,2+1 95 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 02:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 13:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 hz+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > DÜZCE > Çerkezköy 12.02.2021 20:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 51yo, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 XADV, 2+1 95 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > DÜZCE > YALOVA 12.02.2021 23:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 110 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Aksaray Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Aksaray Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Aksaray Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Aksaray Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Aksaray Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Aksaray Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Düzce Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Düzce Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Düzce Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Düzce Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Düzce Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

AKSARAY DÜZCE GÜZERGAHI

AKSARAY DÜZCE YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

197 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin