Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir  Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Aksaray Eskişehir arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:00 Lüks Batman Seyahat aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Lüks Batman Seyahat, Jet Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
396.83 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 38dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
12

AKSARAY ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat BATMAN > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 00:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ESKİŞEHİR > YALOVA 12.02.2021 01:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 01:30 1+2Z, 2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 02:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 03:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 20:30 s1+2, 1+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 12.02.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > ESKİŞEHİR > YALOVA 12.02.2021 22:00 hz-2, 2+1 125 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ESKİŞEHİR > Akçay 12.02.2021 23:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 23:59 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 23:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > ESKİŞEHİR > ÇANAKKALE 12.02.2021 23:59 34-1, 2+1 80 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > ŞIRNAK 08.03.2021 13:45 HJ3, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > BATMAN 08.03.2021 15:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Kahta 08.03.2021 17:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > ŞANLIURFA 08.03.2021 18:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > HATAY 08.03.2021 20:00 1+2Z, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 08.03.2021 20:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Silifke 08.03.2021 20:30 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Mersin YALOVA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > MERSİN 08.03.2021 20:45 z,2+, 2+1 90 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > NİĞDE 08.03.2021 21:30 s1+2, 1+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 08.03.2021 22:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > AKSARAY > Ceyhan 08.03.2021 22:30 1+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 08.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > ESKİŞEHİR > AKSARAY > GAZİANTEP 08.03.2021 23:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Eskişehir Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Eskişehir Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Eskişehir Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Eskişehir Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Eskişehir Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al

AKSARAY ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

AKSARAY ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

151 km / 1 saat 36 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün