Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Aksaray Gaziantep arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:45 Ben Turizm aracıdır. vip olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Star Batman, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
476.15 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 09dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
21

AKSARAY GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 00:45 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP > BATMAN 12.02.2021 00:46 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 01:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > GAZİANTEP 12.02.2021 03:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 03:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 12:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 13:00 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 12.02.2021 14:00 Y1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 15:15 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 16:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > GAZİANTEP 12.02.2021 16:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP > SİİRT 12.02.2021 17:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP > SİİRT 12.02.2021 18:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP > BATMAN 12.02.2021 20:28 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > AKSARAY > GAZİANTEP > BATMAN 12.02.2021 20:29 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > AKSARAY > GAZİANTEP > ŞIRNAK 12.02.2021 21:00 HJ4, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP > SİİRT 12.02.2021 21:30 2/1, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP > Baykan 12.02.2021 22:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP > SİİRT 12.02.2021 22:00 JH40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > AKSARAY > GAZİANTEP > BATMAN 12.02.2021 22:29 T-40, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 23:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 01:00 HK55, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 07:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 10:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 11:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 12:30 Ş1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ÇANAKKALE 08.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 G1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > Akçay 08.03.2021 16:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 17:00 TRL, 2+1 TOULINER(28 KİŞİLİK) ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 17:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 08.03.2021 17:59 TR40, 2+1 79 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 18:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 18:30 2+1S, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 08.03.2021 18:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 18:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 18:59 VH, 2+1 79 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > YALOVA 08.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 19:15 TR22, 2+2 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 08.03.2021 19:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 19:59 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > BURSA 08.03.2021 20:00 mers, mercedes torismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 20:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 20:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 20:30 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > ZONGULDAK 08.03.2021 21:00 1+1+, 1+1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 21:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 21:00 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > AKSARAY > BALIKESİR 08.03.2021 22:00 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 22:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 22:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > AKSARAY > İSTANBUL 08.03.2021 22:00 X+2, 2+1 85 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 22:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 22:30 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 22:30 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > AKSARAYOTOGAR 08.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 22:30 2+1A, 2+1 STARLINER-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 23:00 TR41, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > AKSARAY > ANKARA 08.03.2021 23:58 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Gaziantep Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Gaziantep Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Gaziantep Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Gaziantep Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Gaziantep Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Gaziantep Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

AKSARAY GAZİANTEP GÜZERGAHI

AKSARAY GAZİANTEP YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz