Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Aksaray Hatay arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:30 Hatay Nur Seyahat aracıdır. erco olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Jet Turizm, Hatay Nur Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
434.91 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 53dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
16

AKSARAY HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 00:30 erco, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 00:30 1+2A, VİP ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 00:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > HATAY 12.02.2021 02:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Alaplı > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 02:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 02:15 1+2Z, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 04:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 07:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 09:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 13:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 14:15 ooo7, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 15:45 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 17:15 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 19:00 1+2A, VİP ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ANKARA > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 19:45 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. KASTAMONU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 23:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al

HATAY AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 08:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 08:30 1+2A, VİP ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 10:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 10:30 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > TEKİRDAĞ 06.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.03.2021 14:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 95 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > EDİRNE 06.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.03.2021 16:30 XADV, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > YALOVA 06.03.2021 16:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > BALIKESİR 06.03.2021 17:30 1+2C, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.03.2021 19:02 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > KASTAMONU 06.03.2021 20:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 21:00 T2.1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > Alaplı 06.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 21:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 22:30 2++1, 2+1 105 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 22:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 22:30 1+2A, VİP ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > ANKARA 06.03.2021 23:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Aksaray Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Aksaray Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Hatay Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Hatay Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Hatay Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Hatay Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Hatay Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Hatay Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

AKSARAY HATAY GÜZERGAHI

AKSARAY HATAY YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün