Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Aksaray Isparta arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 22:15 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 22:15 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
394.34 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 51dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

AKSARAY ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > AKSARAY > ISPARTA > ANTALYA 12.02.2021 22:15 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > ISPARTA > Marmaris 12.02.2021 23:00 TR33, 2+1 75 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Aksaray Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta Aksaray Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta Aksaray Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta Aksaray Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Aksaray Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Aksaray Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Isparta Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Isparta Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Isparta Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Isparta Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Isparta Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Isparta Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

Aksaray Isparta Otobüs Firmaları

AKSARAY ISPARTA GÜZERGAHI

AKSARAY ISPARTA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

111 km / 1 saat 14 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / Sanayi Blv. / D695 yönünde sola dönün Isparta Akşehir Yolu/D695 boyunca ilerleyin

26,5 km / 21 dakika: D695 yönünde sola dönün

4,3 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,7 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sola dönün

2,3 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde hafif sola yönelin

65,3 km / 51 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde sağa dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

29,3 km / 23 dakika: Isparta Eğirdir Yolu / D330 / D350 yönünde sola dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

22 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Sola dönün

26 m / 1 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sola dönün

2,0 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Doğan Kımıllı Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

1,1 km / 4 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin