Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Aksaray İstanbul arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 00:30 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TVR1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Villa Seyahat, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
676.73 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 14dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
31

AKSARAY İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 00:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 06.06.2021 00:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 01:00 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 03:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 04:00 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 10:30 1+2, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 10:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 14:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 06.06.2021 14:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 15:30 1+1T, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 06.06.2021 15:30 1+1T, 1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 06.06.2021 20:15 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 06.06.2021 20:15 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 20:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 20:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 06.06.2021 20:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 21:00 s1+2, 1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 21:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 06.06.2021 21:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 21:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Çiftlik > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 21:30 2+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL > EDİRNE 06.06.2021 21:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 06.06.2021 21:45 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 150 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 21:45 ooo7, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 21:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > Alibeyköy > Çerkezköy 06.06.2021 22:30 34-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > İSTANBUL > Çerkezköy 06.06.2021 22:30 34-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 22:30 2+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 06.06.2021 23:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al

İSTANBUL AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 00:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 00:45 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 08:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 08:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 09:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 16.06.2021 10:00 t1+2, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 10:15 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Silopi 16.06.2021 12:00 hb40, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 12:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 12:30 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Midyat 16.06.2021 12:55 2+1A, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > AKSARAY > ŞIRNAK 16.06.2021 13:00 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Silopi 16.06.2021 13:00 SFR, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 13:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 16.06.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN 16.06.2021 14:00 TR40, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 14:00 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 14:30 35-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Silvan 16.06.2021 15:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 15:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 15:00 TMS3, 2+1 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silvan 16.06.2021 15:20 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 15:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 15:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 15:45 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > AKSARAY > ŞIRNAK 16.06.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > AKSARAY > BATMAN 16.06.2021 16:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 16:29 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 16:30 _2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 16:50 _2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Kadirli 16.06.2021 17:00 1+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 17:00 TMS3, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 17:15 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 17:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 17:30 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 18:00 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 18:30 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 18:30 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 18:50 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 19:00 TMS3, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 19:15 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 19:29 stra, 2+1 155 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 19:59 stra, 2+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 16.06.2021 20:00 1+2, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 20:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 20:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Avanos 16.06.2021 20:30 2+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 20:30 44-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 20:50 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 16.06.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 21:00 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 16.06.2021 21:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 21:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 16.06.2021 21:15 44-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 21:30 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 21:35 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 22:30 26ss, 2+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 23:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 23:00 26ss, 2+1 155 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 23:25 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 23:30 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > KAYSERİ 16.06.2021 23:30 2+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 16.06.2021 23:59 P46, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 16.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 16.06.2021 23:59 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Aksaray Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Aksaray Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Aksaray Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya İstanbul Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman İstanbul Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

AKSARAY İSTANBUL GÜZERGAHI

AKSARAY İSTANBUL YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün