Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Aksaray İstanbul arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:00 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Yeni Aksaray, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
676.73 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 14dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
44

AKSARAY İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 00:29 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 00:29 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 00:30 1+1f, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 00:30 1+1f, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 00:45 1+2C, 2+1 115 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 00:45 1+2C, 2+1 115 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 02:00 34 g, 2+1 125 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 02:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 02:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 02:15 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Villa Seyahat Midyat > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 02:30 41-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat Midyat > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 02:30 41-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 03:25 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 03:25 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 10:30 H1+2, 2+1 99 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 22.09.2020 10:30 H1+2, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 10:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 11:00 1+2, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 14:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 14:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 22.09.2020 17:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 22.09.2020 17:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 17:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 17:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 20:00 z,2+, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 20:00 z,2+, 2+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > Çerkezköy 22.09.2020 20:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL > Çerkezköy 22.09.2020 20:30 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 22.09.2020 20:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 21:00 1+2, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 21:00 H+16, 2+2 99 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 22.09.2020 21:00 H+16, 2+2 99 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 21:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL > EDİRNE 22.09.2020 21:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 22.09.2020 21:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 130 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 21:45 erco, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 22:00 H1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Aksaray AKSARAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 22.09.2020 22:00 H1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 23:15 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 23:15 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > Alibeyköy > İSTANBUL 22.09.2020 23:30 02ba, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > İSTANBUL 22.09.2020 23:30 02ba, 2+1 100 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Aksaray Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Aksaray Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Aksaray Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya İstanbul Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman İstanbul Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Manisa Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Aksaray Muğla Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Eskişehir Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Aksaray Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Düzce Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Afyon Aksaray RH Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Kilis Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Aksaray Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Çorum Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al

AKSARAY İSTANBUL GÜZERGAHI

AKSARAY İSTANBUL YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün