Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Aksaray İzmir arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 00:10 Muş Yolu Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:10 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Muş Yolu Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
684.74 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 14dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
9

AKSARAY İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 00:10 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 01:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İZMİR 05.07.2021 01:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 02:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 19:15 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 20:00 TR46, 46 KİŞİLİK TREVEGO ,2+2 100 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 22:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İZMİR 05.07.2021 22:35 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > AKSARAY > İZMİR 05.07.2021 23:00 2+1Y, 2+1 80 TL Bilet Al

İZMİR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > AKSARAY > ERZURUM 19.09.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > AKSARAY > Doğubeyazıt 19.09.2021 10:01 46K, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > AKSARAY > VAN 19.09.2021 11:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > AKSARAY > Patnos 19.09.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > AKSARAY > Patnos 19.09.2021 12:30 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Elbistan İZMİR > AKSARAY > Elbistan 19.09.2021 15:00 1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > AKSARAY > ELAZIĞ 19.09.2021 16:00 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > AKSARAY > Afşin 19.09.2021 16:00 TR46, 46 KİŞİLİK TREVEGO ,2+2 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İZMİR > AKSARAY 19.09.2021 18:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > AKSARAY > KAYSERİ 19.09.2021 19:00 tou1, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > AKSARAY > KAYSERİ 19.09.2021 21:00 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 23:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Aksaray Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Aksaray Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Aksaray Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İzmir Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir İzmir Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde İzmir Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya İzmir Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İzmir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman İzmir Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

AKSARAY İZMİR GÜZERGAHI

AKSARAY İZMİR YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin