Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Aksaray İzmir arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:00 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Muş Yolu Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
684.74 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 14dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
9

AKSARAY İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Aksaray > İzmir 22.09.2020 02:00 00 MERCEDE, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İZMİR 22.09.2020 02:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 19:15 34, 2+1 65 TL Bilet Al
Yeni Aksaray KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 20:00 H1+3, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elbistan DİYARBAKIR > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 20:20 34, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 22:00 E1-2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > İZMİR 22.09.2020 23:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > AKSARAY > İZMİR 22.09.2020 23:00 1+1A, 2+1 150 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Aksaray Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Aksaray Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Aksaray Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Aksaray Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İzmir Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir İzmir Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde İzmir Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya İzmir Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İzmir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman İzmir Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Manisa Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Aksaray Muğla Beydağı Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Eskişehir Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Aksaray Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Düzce Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Afyon Aksaray RH Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Kilis Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Aksaray Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Çorum Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al

AKSARAY İZMİR GÜZERGAHI

AKSARAY İZMİR YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin