Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Aksaray Kayseri arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 00:30 Ak Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Ak Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
157.69 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 06dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
14

AKSARAY KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ak Turizm BALIKESİR > AKSARAY > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 05.07.2021 00:30 403, O403 Mercedes ,2+2 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Kemer > AKSARAY > KAYSERİ > SİVAS 05.07.2021 00:30 38tr, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > KAYSERİ 05.07.2021 04:45 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > KAYSERİ 05.07.2021 05:15 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm Kemer > AKSARAY > KAYSERİ 05.07.2021 05:45 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm Alanya > AKSARAY > KAYSERİ 05.07.2021 06:00 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm Ortaca > AKSARAY > KAYSERİ 05.07.2021 06:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > KAYSERİ 05.07.2021 10:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > KAYSERİ 05.07.2021 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > AKSARAY > KAYSERİ > BATMAN 05.07.2021 17:45 TR40, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > KAYSERİ 05.07.2021 18:00 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANTALYA > AKSARAY > KAYSERİ > IĞDIR 05.07.2021 18:15 TT21, 2+1 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Bodrum > AKSARAY > KAYSERİ > Doğubeyazıt 05.07.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > AKSARAY > KAYSERİ > Patnos 05.07.2021 22:45 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Aksaray Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Aksaray Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Aksaray Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Aksaray Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Aksaray Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale - Kayseri Aksaray Uzaklık: 2,425.02 km / Süre: 02:57 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Kayseri Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Kayseri Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Karaman Kayseri Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray - Yozgat Kayseri Uzaklık: 2,104.31 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

AKSARAY KAYSERİ GÜZERGAHI

AKSARAY KAYSERİ YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün