Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Aksaray Nevşehir arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 05:15 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Star Batman, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
75.98 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 00dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

AKSARAY NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > NEVŞEHİR 13.04.2021 05:15 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > NEVŞEHİR 13.04.2021 09:30 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > NEVŞEHİR 13.04.2021 10:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > AKSARAY > NEVŞEHİR > BATMAN 13.04.2021 17:46 TR40, 2+1 30 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > AKSARAY > NEVŞEHİR > Patnos 13.04.2021 22:45 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Konya - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Kırşehir Nevşehir Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Nevşehir Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Nevşehir Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Nevşehir Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray - Yozgat Nevşehir Uzaklık: 2,104.31 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

AKSARAY NEVŞEHİR GÜZERGAHI

AKSARAY NEVŞEHİR YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

66,9 km / 45 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Nevşehir - Aksaray Yolu çıkışına girin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Nevşehir - Aksaray Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 5 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin