Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Aksaray Sakarya arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 00:29 Villa Seyahat aracıdır. 1+1T olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Özlem Adana Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
535.65 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 39dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

AKSARAY SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 00:29 1+1T, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > ADAPAZARI 13.05.2021 00:30 SUIT-TEKLI, 2+2 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 00:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > AKSARAY > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 00:30 1+1a, 1+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > AKSARAY > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > AKSARAY > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 23:30 1+se, 1+1 129 TL Bilet Al

SAKARYA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > AKSARAY > GAZİANTEP 15.05.2021 18:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 15.05.2021 19:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > MERSİN 15.05.2021 19:44 1-27, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > AKSARAYOTOGAR 15.05.2021 20:30 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > AKSARAY > GAZİANTEP 15.05.2021 20:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > DİYARBAKIR 15.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > MERSİN 15.05.2021 22:15 1-27, 1+1 180 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 15.05.2021 22:30 T2*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > SAKARYA > AKSARAY > HATAY 15.05.2021 22:44 1+se, 1+1 200 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Sakarya Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Sakarya Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

AKSARAY SAKARYA GÜZERGAHI

AKSARAY SAKARYA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

77,7 km / 51 dakika: 1. Blv. / D750 / E90 yönünde devam edin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

261 km / 2 saat 30 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz