Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 250 TL olduğu Aksaray Şanlıurfa arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 22:29 Mardin Seyahat aracıdır. HIJ1 olan bu araç tahmini olarak 22:29 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
618.52 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 28dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

AKSARAY ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > ŞANLIURFA > Silopi 13.05.2021 22:29 HIJ1, 1+1 250 TL Bilet Al

ŞANLIURFA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 18.05.2021 15:00 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 18.05.2021 15:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 16:00 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 16:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > BURSA 18.05.2021 17:00 2+1c, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 17:30 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 18:01 hb40, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > AKSARAY > BURSA 18.05.2021 19:00 HIJ1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 19:00 TRAV, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 19:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 18.05.2021 19:30 2+1C, 1+1 300 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 20:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > AKSARAYOTOGAR 18.05.2021 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 20:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 20:30 TZ41, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 18.05.2021 21:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 22:30 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 18.05.2021 23:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 140 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Şanlıurfa Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Şanlıurfa Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Şanlıurfa Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Şanlıurfa Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Şanlıurfa Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

AKSARAY ŞANLIURFA GÜZERGAHI

AKSARAY ŞANLIURFA YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz