Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Aksaray Siirt arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 16:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 16:45 civarı Aksaray şehrinden kalkacaktır. Aksaray ve Siirt arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aksaray Siirt arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
955.96 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 34dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

AKSARAY SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm AKSARAYOTOGAR > SİİRT 12.02.2021 16:45 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 17:00 A1-2, 1+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 18:00 1++2, 1+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 21:30 1++2, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 21:30 2/1, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT > Baykan 12.02.2021 22:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 22:00 JH40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > AKSARAY > SİİRT > BATMAN 12.02.2021 22:29 T-40, 2+1 250 TL Bilet Al

SİİRT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Aksaray Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Şırnak - Siirt Aksaray Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Bitlis - Siirt Aksaray Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Muş - Siirt Aksaray Uzaklık: 1,789.57 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Aksaray Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Mardin - Siirt Aksaray Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al

AKSARAY KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Siirt Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Siirt Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Aksaray - Niğde Siirt Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Aksaray - Konya Siirt Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Siirt Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Aksaray - Karaman Siirt Uzaklık: 1,845.48 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Amasya Siirt Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al

AKSARAY SİİRT GÜZERGAHI

AKSARAY SİİRT YOL TARİFİ

1,9 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünden 811. Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: Ebulfeyz Elçibey Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 2 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

88 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

70 m / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sağa dönün

90,9 km / 58 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak D300 / D750 / E90 üzerine çıkın D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

13,0 km / 9 dakika: Batı Raman Blv. çıkışına girin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

13,6 km / 13 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde sağa dönün

5,1 km / 8 dakika: Hükümet Blv yönünde devam edin

5 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz