Amasya Otogarı - Düzce Şehirlerarası  Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Amasya Düzce arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 05:15 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 05:15 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Erbaa Seyahat, Erektaş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
468.17 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 23dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
10

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

AMASYA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 05:15 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 09:45 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Niksar > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 09:45 A38, 2+1 129 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm Taşova > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 10:00 1+2+, 2+1 109 TL Bilet Al
Net Turizm Akkuş > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 128 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Erbaa > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 A43, 2+1 128 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm Taşova > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 hes, 2+1 109 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Sulusaray > AMASYA > DÜZCE > Çorlu 12.02.2021 20:30 TR46, 2+1 125 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > AMASYA > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 23:30 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Amasya Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Amasya Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Amasya Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Amasya Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Amasya Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Amasya Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Düzce Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Düzce Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Düzce Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Düzce Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Düzce Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Düzce Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

AMASYA DÜZCE GÜZERGAHI

AMASYA DÜZCE YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

48 m / 1 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Kunç Köprüsü / Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün Zübeyde Hanım Cd. boyunca ilerleyin

22,5 km / 17 dakika: Alpaslan Türkeş Cd. / Karasu Cd. / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin