Amasya Otogarı - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Amasya Otogarı - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 115 TL olduğu Amasya Elazığ arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 14:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Amasya şehrinden kalkacaktır. Amasya ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Amasya Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Mardin Seyahat, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
527.54 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 47dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

AMASYA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm SAMSUN > AMASYA > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat SAMSUN > AMASYA > ELAZIĞ > ŞIRNAK 12.02.2021 15:00 KAYA, 2+1 115 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > AMASYA > ELAZIĞ > SİİRT 12.02.2021 19:45 F33, 2+1 115 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır GİRESUN > AMASYA > ELAZIĞ > BATMAN 12.02.2021 21:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm GİRESUN > AMASYA > ELAZIĞ 12.02.2021 23:30 1+2Y, 2+1 120 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Amasya Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Amasya Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Amasya Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Amasya Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Amasya Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Amasya Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

AMASYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Çorum Elazığ Uzaklık: 925.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Amasya - Samsun Elazığ Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Amasya - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Amasya - Ordu Elazığ Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Amasya - Yozgat Elazığ Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Amasya - Sivas Elazığ Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

AMASYA ELAZIĞ GÜZERGAHI

AMASYA ELAZIĞ YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde güneybatı ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

96,7 km / 1 saat 8 dakika: Tokat Amasya Yolu / D180 yönünde devam edin D180 boyunca ilerleyin

8,1 km / 7 dakika: Tokat Çevre Yolu yönünde sağa dönün

54,2 km / 39 dakika: Tokat Sivas Yolu / D850 yönünde sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

44,6 km / 31 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sola dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

3,0 km / 4 dakika: 53-Farabi Cd. konumunda sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: 71-Villakent Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 71-Çayır Sk. yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Sağa dönün

62,8 km / 42 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde sağa dönün

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu / D260 yönünde devam edin Sivas Divriği Yolu boyunca ilerleyin

75,4 km / 55 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

32,2 km / 23 dakika: Hekimhan Kangal Yolu hafif sağa döner ve Hekimhan Malatya Yolu başlar

5,0 km / 8 dakika: Sola dönün

24 m / 1 dakika: Sola dönün

45 m / 1 dakika: Sola dönün

7,2 km / 8 dakika: Karaca Köyü Yolu konumunda sağa dönün

43,9 km / 32 dakika: Malatya Keban Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / D260 yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Sola dönün

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde hafif sola dönün

44,7 km / 36 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Elazığ Keban Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zübeyde Hanım Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Vali Fahri Bey Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

42 m / 1 dakika: Vali Fahri Bey Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,8 km / 3 dakika: Vali Fahri Bey Cd. yönünde sağa dönün

35 m / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın